S

Saçın Dökülmesi Rüya Tabirleri

Rüyada Saçın Dökülmesi

Rüyada saçın dökülmesi; yaşanacak hüzünlü bir zamana, içine düşülecek dertlerin olacağına alamettir. Kişinin huzursuzluğu genel anlamda aile hayatı ve ilişkileri ile alakalı olacaktır. Hiç istemediği ve de ummadığı kişilerle sıkıntılar yaşayacak olan kişi, naifçe her şeyi içine atarak kendi kendisini yiyip bitirecektir. Bu da sorunların giderek daha da büyümesine sebep olmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.

Rüyada Saçın Kopması

Kişinin kaybedeceği bir şeylerinin olduğu anlamına gelir. Büyük bir maddi varlığa ya da vazgeçemeyeceği bir kişiye sahip olan bu kimse, bu tutunduğu dalın kopup gitmesinden büyük bir endişe duymaktadır. Hayatını bir takım öğelere bağlamış olan rüya sahibinin aklındaki soru hep aynıdır. Sahip olduğunu canı pahasına korumaya and içmiş olan bu kimse, hiçbir şart altında savunmaktan vazgeçmeyecektir.

Rüyada Saçın Tutam Tutam Dökülmesi

Yaşanacak şok bir haber, kişiyi beklemektedir. Bu haber, rüya sahibini umutsuzluğa düşürecek kadar ani bir haber olabilir. Son zamanlarda yaşadığı olayların üstesinden gelmeyi başaran kişiyi, bir başka önemli sınav bekliyor olacaktır. Ayrıca, bireyin düşmanları tarafından da tehdit edilmesi söz konusu olabilir. Tabire göre, bu şahsın düşmanları bir kumpas hazırlığı içinde olup hain planlar peşindedir.

Rüyada Kel Olmak

Rüyada kel olmak, büyük bir şansa ve mutluluğa alamettir. Bir başka yoruma göre, bireyin bilgi ve kültür düzeyinde yaşanacak gelişmeler olacaktır. Tüm bunların neticesinde rüya sahibinin saygınlığı ve bilginliği artacaktır, vakur duruşu ile de herkese örnek birisi olacaktır.

Rüyada Saç Dökülmesi Ve Beyazlaması

Kişinin rüyada gördüğünün aksine, zaman ilerledikçe görünüşünü koruyacağına ve her daim genç kalacağına tabir edilir. Bu kimse, herkes tarafından hayretle bakılacak ve kıskanılacak biri olacaktır. Kişiye nazar değmesi de muhtemel olacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com