S

Saçın Kesildiğini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçın Kesildiğini Görmek

Rüyada saçın kesildiğini görmek anlamı, genellikle iyiye yorulmaz ve hastalıklarla dolu, dert ve tasanın kişiyi derinden etkileyeceği bir döneme haber verir. Rüya sahibinin geleceğe ilişkin yaptığı planlarda aksaklıklar meydana gelmesi, aile içindeki tartışmaların sonu gelmez bir şekilde uzayacağı bu dönem kişi için çeşitli ruhsal sancılarla geçer. Psikolojik dengelerin yitirileceği ve kişisel ilişkilerde ciddi çatışmalar yaşanacağına da alamet olan rüya, gözyaşı dökülecek olayların vuku bulması manasına da gelir. İslami açıdan ise, bireyin yaşayacağı bir olaydan ötürü, ömür boyu sıkıntısını üzerinde taşıyacağı bir vicdan azabının da kılavuzidir. Bekar bir kimse bu rüyayı görürse, hayatını bekar bir şekilde geçirir ve kısmetleri kapanır.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görüp Ağlamak

Yaşanan olumsuz durumların bireyin tahminin aksine kısa süreceği ve yeniden başının üzerinde şans yıldızının parlayacağı anlamına gelir. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen dertlerin sonuna gelindiğine işaret eden rüya, sabır ve azimle bireyin her türlü zorlukların üstesinden geleceğini, dağılan aile birliğini yeniden bir araya getireceğini bildirir. Mutluluktan dökülecek gözyaşlarına da işaret eden rüya, maddi anlamda sürprizlerle dolu bir iş hayatına da kılavuz eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Ciddi bir hata yapılacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının bireyin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına alamettir. Saç kestirdiğini gören kişi, kendisine her zaman iyi niyet besleyen bir dostuyla düşman olur ve kötülük görür. Kadir kıymet bilinmediğine, her zaman art niyetli bir şekilde davranıldığına da alamet olan rüya, bireyin davranışlarını gözden geçirmesi anlamında bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Saçın Kesildiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Kişinin iktidarının zarar görmesinden duyduğu korkuyu ve yersiz endişelerini sembolize eden rüya, başkalarının hayatıyla fazla haşır neşir olunduğuna ve kendi hayatı ile ilgili gerekli özeleştirileri yapmaktan kaçınılan bir tutuma işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com