S

Saçın Uzaması Rüya Tabirleri

Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada saçın uzaması; berekete, ibadete yönelmeye, daha fazla çalışmaya ve hayata daha güçlü bakmaya kılavuztir. Bu rüyayı gören kimsenin Peygamber Efendimizin sünnetleri yolunda devam edecek bir kişiye dönüşeceği söylenir. Kişi, hayır ile şerri ayırmasını bilecektir. Haram tek bir lokmayı boğazından geçirmediği gibi, kendi evlatlarına da haram lokma yedirmeyecektir. Onları da aynı şekilde eğiterek, ahlaklı bir eğitim ile büyütecektir.

Rüyada Saçın Uzaması ve Beyazlaşması

Bu rüyayı gören kişiyi iyi senaryoya göre hüzünlü bir haber, kötü senaryoya göre ise bir felaket beklemektedir. Hiç beklemediği anda gelecek bir haberle sarsılacak olan bu kimse, çok üzülecektir. Ayrıca aile içinde yaşanacak olası sorunlar ve bunlara sebep olan maddiyat durumu da kişiyi oldukça kötü etkileyip, aile hayatından bile koparma noktasına getirecektir.

Rüyada Saçın Uzaması Ve Kıvırcıklaşması

Berekete ve çoğalmaya alamettir. Rüyasında saçının uzamasıyla birlikte kıvırcaklaştığını gören kişiye, Allah bolca evlat nasip edecektir. Günlük sıkıntılar ile boğuşan kişi, halinden şikayet etmesine rağmen, hiçbir zaman isyan etme noktasına gelmeyecektir. Ailesini geçindirdiği sürece bir nebze olsun gönlü rahat edecektir.

Rüyada Saçın Uzaması Gürleşmesi

Rüyasında saçının uzayıp gürleştiğini gören kişiyi, okul ve iş hayatında başarılı, uzun yıllar beklemektedir. Etrafındaki direktifleri dinlemeyecek olan bu kişi, başarıya ulaşmak için gereken tüm riski almaktan da çekinmeyecektir. Alimlere göre rüyanın olumsuz yorumlanan tarafı ise, başarı ve varlıkla gelenin yanında bireyin kaybedeceği insani özellikleri olacaktır.

Rüyada Saç Kestirmek

Kişinin iç sıkıntılarına ve dertlerine alamettir. Kimseye anlatamadığı dertlerini içine atmaktan helak olan bu kişi, iç sesi ile konuşarak kendini rahatlatmaya çalışacaktır. Rüya sahibi, dertlerini kimse ile paylaşmamakta ısrarcı olacaktır. Bu da dertlerin hep aynı çizgide kalıp hiç azalmamasına sebebiyet verecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara