S

Saçını Kesmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçını Kesmek

Rüyada saçını kesmek, hiç iyi şekilde yorumlanmaz. Hayal kırıklığı yaşamaya, bu nedenle tüm umutlarını yitirmeye, hayallerinden, amaçlarından ve hedeflerinden vazgeçmeye işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız bir durumun bütün düşlerini bir anda yıkmayı başaracağına alamet ederken bireyin ufacık olaylar karşısında dahi hemen demoralize olduğuna yani kendine olan inancını yitirdiğine rivayet edilir.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını kesmek, rüyayı gören bireyin gözden düşeceğine, başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine lakin son pişmanlığın hiç kimseye olmadığı gibi kendisine de hayır getirmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kesmek

Bir kişi rüyasında eline bir makas almış ve kendi saçını kendisinin kestiğini görürse eğer, bu o bireyin bir yerden başka bir yere gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin ama kısa ama uzun süreliğine yaşadığı yerden başka bir yere gideceği ve mekân değişikliği yapacağı ile yorumlanır.

Rüyada Saçını Kısa Kesmek

Rüyada saçını kısa kesmek hayırlara alamet değildir ve rüyayı gören bireyin ömründen gideceğine kılavuz eder. Kişinin sona erken yaklaşacağına ve dünya yaşantısında sayılı günlerinin kalmış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuaföre Gidip Saç Kestirmek

Rüyada kuaföre gidip saç kestirdiğini gören bireyin saçının modelini beğenmesi hayırlara yorulur ve bireyin sıkıntılı günlerini atlatmayı başaracağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibinin kesilen saçı beğenmemesi ise tam aksine mutsuzluk yaşamak olarak kabul edilir.

Rüyada Saç Kestirmek İstemek

Rüyada saç kestirmek istemek rüya sahibinin bir değişime ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin daha önce gitmediği yerlere gitmek, görmediği yerleri görmek anlamı, tatmadığı lezzetleri tatmak istediğine ve monoton giden hayatına heyecan ve renk getirmeyi düşündüğüne yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com