S

Saçını Kestirmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçını Kestirmek

Rüyada saçını kestirmek, bazı sorumluluklardan kurtulmak ve yük atmak şeklinde özetlenebilir. Bu durumu kasti bir şekilde, sorunlardan uzaklaşmak için yapacaksınız. Zamanla ne kadar doğru ya da yanlış bir kara verdiğiniz de ortaya çıkacaktır. Saçını kestirmek konusundaki ikinci bir yorum ise hayatınızda değişiklik istediğinizdir. Bazı bıkkınlıklar ve can sıkıntısına neden olan konular gözünüzde büyüyecek ve bu şekilde düşünmeye başlayacaksınız. Rüyada fırsat konusu da önemli bir yer tutmaktadır. Bir fırsatı yakalamak ve değerlendirmek, yorumlardan birisidir.

Rüyada Başkasının Saçını Kestirdiğini Görmek

Bu kişiyi tanıyorsanız, sizden mekan anlamında uzaklaşacağına yorulmaktadır. Bir başka şehre ya da ilçeye taşınmak akla gelebileceği gibi, işyeri değişikliği de örnek olarak verilebilir. Kişinin tanınmayan birisi olması ise sizin bir başkasının yoğun bir etkisi ile değişim geçireceğinize yorulabilir. Bu değişim ne kadar hayırlı olacağını zaman ortaya çıkaracaktır.

Rüyada Saçını Kestirmek ve Boyatmak

Karşınıza çıkacak olan fırsatın değerlendirilmesi anlaşılmalıdır. Rüyada sevdiğiniz bir yakınız da yer alıyorsa, bir destek alarak bu fırsatın iyi bir şekilde değerlendirileceği sonucuna ulaşılabilir. Tanıdığınız birisi yer almıyorsa da akla kişisel gayretinizle fırsatı meydana getirdiğiniz ve bu konuda başarı sağladığınız sonucu çıkar.

Rüyada Saçını Makasla Kesmek

İki farklı fikri ortaya çıkarır. İki kişi arasında (birisi sizsiniz) yaşanacak olan fikir ayrılığını işaret etmektedir. Bu bireyin hem sizin yakın olduğunuz hem de fazla samimiyetinizin olmadığı bir kişi olması mümkündür.

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Bir başkası için çaba harcamak anlaşılmalıdır. Bu kişin sizinle yakınlık bağı bulunmaktadır. Bu bireyin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirirken, sizden destek alması işaret edilmektedir. Yapmış olduğunuz bu iyiliğin size manevi anlamda huzur sağlayacağı ve gelecekte de karşılık bulacağı söylenebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara