S

Saçını Uzun Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçını Uzun Görmek

Rüyada saçını uzun görmek anlamı, karar verilirken daha dikkatli olmaya kılavuz eder. Bu rüya, rüya sahibi için dikkat etmesi konusunda bir uyarı mahiyeti taşır. Rüya sahibinin karşısına ikili bir yol ayrımı gelecek ve bu ayrımda çok dikkatli olmalıdır. Çünkü yaşantısını değiştirebilecek bir kara verebilir. Aynı zamanda ve anda rüyada saçını uzun gören kimse, yakın zamanda ve anda güzel haberler alacaktır.

Rüyada Uzun Saç Taramak

Rüyada uzun saç taradığını görmek anlamı, kurulacak yeni arkadaşlıklara ve bu arkadaşlıklardan memnun kalınacağına işaret eder. Rüya sahibi yeni bir ortama dâhil olacak ve yeni insanlarla tanışacaktır. Birbirlerine yakın olacak olan bu kişilerle veya birisi ile güzel bir dostluk kurulacaktır. Bu kişiden rüya sahibine herhangi bir zarar gelmeyecektir.

Rüyada Kısa Saçlı Olmak

Rüyada kısa saçlı olduğunu görmek anlamı, bireyin gam ve kederinin gideceğine kılavuz eder. Rüya sahibi bir rahatlığa kavuşacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre uzun saçlı olduğu halde rüyada kendisini kısa saçlı olarak gören kimse, emniyetli bir yaşam sürer. Korktuğu kişiler kendisine zarar veremeyecektir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, bıkkınlığa ve yeni isteklere işaret eder. Rüya sahibi, yaşantısında bazı şeylerden memnun değildir. Mevcut hayatının bazı noktalarından sıkılmıştır. Bu nedenle yeni arayışlara girecek ve hayatında ciddi değişiklikler yapacaktır. Ayrıca rüyada saç kestirdiğini gören kimse, hayatındaki yanlışlarından ders çıkaracak ve bundan sonraki yaşantısında aynı hatalara yer vermeyecektir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, boyatılan renge göre farklı biçimlerde yorumlanır. Rüyada saçını siyaha boyattığını görmek anlamı, mala ve paraya kılavuz eder. Ancak beklenmedik anda gelebilecek sıkıntılara da işaret eder. Rüyada saçını kızıla boyattığını gören kimse, duygusal açıdan bazı dönemlerden geçer. Sonucunun güzel veya kötü bitmesi rüya sahibinin davranışlarından geçmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com