S

Saçının Döküldüğünü Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek anlamı, kötü talihe yorumlanır. Kişinin başına türlü belaların ve uğursuzlerin geleceğine işaret eder. Aksiliklerin ve büyük kazaların habercisi olan rüya bazen de bireyin çok büyük bir ölüm tehlikesi atlatacağı anlamına da gelir. Rüyasında saçı dökülen kişi maddi ve manevi açıdan zarara uğrar ve zayıflar. Geçim sıkıntısı dışında başkalarına muhtaç bir hale gelebilir. Bu rüya bireyin çevresindeki dostlardan veya tanıdıklardan ciddi bir kötülükle karşılaşacağına veya haksızlık ile karşılaşacağına da kılavuztir. Saçının döküldüğünü gören bireyin iş girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır ve tehlikeli durumlarla karşılaşır. Borç batağına girer ve ailesi dağılır.

Rüyada Saçların Beyazlayıp Döküldüğünü Görmek

Kişi önce saçlarının beyazladığını ve sonra da döküldüğünü görüyorsa bu aile hayatında ve aynı zamanda ve anda iş hayatında yavaş bir şekilde başlayan sıkıntının daha da büyüyeceğini ve içinden çıkılmaz bir hale geleceğini işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi evli ise eşinden boşanır, kendi işini yapıyorsa işi batar ve ticaret hayatı sona erer. Kişinin zengin bir hayattan yoksul bir hayata düşeceğine de yorumlanır. Bazı farklı yorumlara göre ise, bu rüya bireyin aile büyüklerinden birinin önce hastalanıp çok kısa bir süre sonra da vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Kişinin saçlarının kendiliğinden ve yavaş yavaş döküldüğünü, sonra da kel kaldığını görmesi aile yakınları ile ilgili üzücü bir haber alacağına veya bir vefat haberi işiteceğine ve üzüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda ve anda bireyin kel kaldığını görmesi büyük miktarda para kaybına neden olacak bir olay yaşayacağına ya da mallarının satılacağına da yorumlanır.

Rüyada Saçları Dökülen Birini Görmek

Rüyasında kel kalmış ya da saçı dökülen birini gören kişi yakın zamanda ve anda kötü haberler alır. Kendisi ile ilgili ya da birincil derecedeki yakınları ile ilgili kötü haberler ve aynı zamanda ve anda ayrılık haberine işaret eder. Rüyada başkasını kel kalmış gören kişi bayan ise kocası ile arasında çatışmalar çıkacağına ve ona üstün geleceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında kel birini görmesi kötü huylu olduğuna ve herkesi kırdığına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com