S

Saçının Kelleştiğini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçının Kelleştiğini Görmek

Rüyada saçının kelleştiğini görmek anlamı, sıkıntılara, kedere ve hastalıklara alamettir. Rüyayı gören kimsenin hayatında düzensizliklerin baş göstereceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına yorumlanır. Otorite kaybına da vurgu yapan rüya, çocuklarına ve eşine sözünü dinletemeyecek olan rüya sahibinin iktidarının zayıflayacağını, olayların gidişatından ötürü kontrolünü kaybedeceğini bildirir. İş yaşantısında da sıkıntıların habercisi olan rüya, ortaklıkların bozulacağını, çalışma arkadaşlarıyla vuku bulacak kavgaları veya kırıcı konuşmaları da ifade eder. Pek çok sıkıntının ve hastalığın arka arkaya gelmesinin bireyin üzerinde baskı oluşturacağı ve üzüntüsünü sürekli içine atan rüya sahibinin depresyona gireceğini, ruhsal açıdan iyi hissetmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Ailede ortaya çıkacak bazı üzücü olayların ve yaşanacak felaketlerin, ağır hastalıkların, uzun süren sorunların kılavuzidir. Kişinin kendisinin ya da birinci derecede yakınlarının başına gelecek kaza ya da ağır bir soruna yorumlandığı gibi, özel hayat dışında da kötü haberlerin geleceğini bildirir. İş konusunda şanssızlıkların yaşanacağını, gelirdeki azalma neticesinde borç batağına girecek olan rüya sahibinin para sorunları nedeniyle ailesini geçindirmekte her geçen gün daha da zorluk çekeceğini işaret eder.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Tamamen kel kaldığını görmek anlamı sahip olunan her türlü malın elden çıkacağını veya kaybedileceğini tabir eder. İcra nedeniyle eve, iş yerine haciz gelmesi, işten kovulmak, uzun süre iş bulamamak demektir. Evli kimselerin evliliklerinin bozulacağını, yalnız kalacaklarını ve dost çevrelerinde de ciddi azalmalar olacağını, bekarlar için de kısmetlerinin kapanacağı bir döneme gireceklerini bildirir.

Rüyada Saçının Kelleştiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Derin bir yalnızlık, kimsesizlik duygunun kişiye hakim olduğunu, sosyal çevreyle olan bağda zayıflamaların meydana geldiğini bildirir. Giderek içine kapanan, sıkıntılarını veya üzüntülerini başkalarıyla paylaşmaya yanaşmayan, sıkılgan kimselerin ruh hallerini ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com