S

Saçkıran Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçkıran Görmek

Rüyada saçkıran görmek anlamı, tek şekilde tabir edilmez. Rüya tabirleri bu rüyayı hem hayır hem de şer olarak kabul ederler ve buna uygun yorumlarlar. Rüyada saçkıran görmek anlamı, bazı yorumculara göre, rüyayı gören bireyin kafasının aydınlanacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına ve refaha ereceğine işaret ederken, diğer yorumculara göre de uğursuzli ve uğursuz olaylarla karşılaşmaya ve herşeyini kaybetmeye alamet eder.

Rüyada Saç Kıran Olmak

Bu rüya da tıpkı saçkıran görmek anlamı, gibi açıklanır. Rüyayı gören bireyin yenilgiye uğrayacağına, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, fakirleşeceğine ve irtifa kaybederek gözden ve güçten düşeceğine alamet ederken aynı zamanda ve anda da rüya sahibinin kurtuluş yollarına kavuşacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyayı gören bireyin çaresiz durumlara düşeceğine ve deyim yerindeyse kara kara ne yapacağını düşünür olacağına rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin erkek olması durumunda kontrolsüz kimselerle karşılaşacağına başını derde sokacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyayı göre bireyin güvenirliliğine ve başarılarına kefil olduğu kimselerin kendisini mahcup edeceğine, ona layık olamayacaklarına ve kendisini insanlara karşı boynu bükük halde bırakacaklarına alamet eder. Rüya sahibinin iyi niyeti nedeniyle zor durumlara düşeceği ve başkalarının ayıpları nedeni ile yüzünün kızaracağı anlamına gelir.

Rüyada Saçların Azaldığını Görmek

İyi değildir. Şanssızlık olarak kabul edilir ve rüyayı gören bireyin yaşam kalitesinin düşeceğine, sahip olduğu bolluğun tükeneceğine, bitmez sandığı kazancının da hiç olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin bütçesinde meydana gelecek olan daralma sayesinde yaşamının tersi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve elindekilerinin de her geçen gün eksilmeye devam edeceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara