S

Saçların Uzaması Rüya Tabirleri

Rüyada Saçların Uzaması

Rüyada saçların uzaması, kadın için güzel bir geçim ve hayırlı bir eştir. Aynı zamanda ve anda bu rüya nefsinin isteklerine uymayan, ahlaklı ve kocasına her konuda destek veren, sabırlı bir hanımdır. Saç uzunluğu birçok âlime göre ömrün uzamasına yorulur. Saçlarının olduğundan daha uzun olduğunu gören kimsenin uzun ve güzel bir ömrü olur. Erkekler için saçların uzaması ise, zenginleşmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya; bazen de üzüntü ve kedere, sıkıntıya girmeye ve yaşayacağı zorlu günlere işaret eder.

Rüyada Saçlarını Kestiğini Görmek

Rüyada saçını kesen kişi aynı saçlarından kurtulduğu gibi, tüm sıkıntılarından, meşakkatli bir hayattan ve üzüntülerinden de kurtulur. Bu rüya bireyin nefsi isteklerinden doğa günahlarından tövbe etmesine, kendisini dine ve onun kurallarına adamasına, daha dindar ve oldukça ahlaklı bir insan olmasına yorulmaktadır.

Rüyada Saçların Beyazladığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi eğer doğru yolda değilse ve günah işliyorsa kısa süre içerisinde tüm günahlarından kurtularak daha takvalı ve güzel bir hayat yaşamaya başlar. Ağaran saçlar, rahmete ve merhamete alamettir. O kişi Allah ’ın rahmetinin yaklaşmasına, daha güzel ve hayırlı bir ömür sürmesine yorulabilir.

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saçlarınızı boyadığınızı görmeniz, boşa gidecek çalışmalarda bulunmaya, heves ve isteklerinize uyarak zarar etmenize, kendinize faydası olmayan arkadaşlara alamettir. Saçlarını siyaha boyayan kişi kudret ve güç sahibi olur; beyaza boyamak, dindarlaşmayı, dünyevi olandan uzaklaşmayı ifade eder; saçları alya boyamak ise aşk hayatına, mutlu olmaya ve evlenmeye alamettir. Saç renginin soluklaştığını görmek anlamı ise elindeki malı kaybetmeye ve fakirleşmeye yorulur.

Rüyada Saçlarının Tamamen Döküldüğünü Görmek

Bu rüyayı gören kimse akrabalarından veya yakın çevresinde bulunan birinin belasına uğrar ve sıkıntı yaşar. Aynı zamanda ve anda bu rüya hastalanmaya, ömrün kısalmasına veya mal varlığını kaybetmeye de yorulmaktadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com