S

Saçlarını Kesmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçlarını Kesmek

Rüyada saçlarını kestirmek, rüya sahibinin psikolojik durumu üzerinden açıklanır. Rüyayı gören bireyin yaşamına heyecan ve renk katmak istediğine yorulur. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan, sorunlardan, kötü olayların etkisinden ve hayatın omuzlarına yüklediği ağır yükten kurtulmak için çabaladığı anlamına gelir. Kişi, biraz da kendine vakit ayırıp, eğlenmek ve deşarj olmak istiyordur diye tabir edilir.

Rüyada Kendi Saçlarını Kesmek

Rüyayı gören bireyin yaşamı ile ilgili bazı değişikliklere gitme kararı alacağına rivayet edilir. Rüya sahibi çevresini, işini, girdiği mekânları ve görüştüğü kişileri tamamen değiştirmek gibi radikal bir karar alacak ve bunun da kendisi için çözüm olacağına inanacak demektir.

Rüyada Saçlarını Kısa Kestirmek

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Hem, rüyayı gören bireyin maddi gücünün azalmasına neden olacak yanlış işler yapacağına ve hayal kırıklığına uğrayacağına hem de ömrünün kısalacağına rivayet edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de rüyayı gören bireyin eski anılarından kurtulmak için yeni bir yaşam tarzını seçeceği ve kişisel olarak da bazı değişiklikler yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Küt Kestirmek

Rüya sahibinin hayatına yeni bir yön vermek istediğine, hayata başka pencereden bakma kararı almaya niyetlendiğine ve bunun için ilk olarak kendisiyle ilgili bazı değişikliklere gideceğine kılavuz eder. Kişinin, kendisine hayır getirecek bazı yeniliklerin peşinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek ve Boyatmak

Rüyayı gören bireyin ev ile iş arasında seyreden dingin ve monoton hayatından uzaklaşmak istediğine, dinlenmeye, kafa toplamaya, eğlenmeye, rahatlamaya ve deşarj olmaya ihtiyaç duyduğuna ve bu doğrultu da bazı planlar yaptığına tabir edilir.

Rüyada Saçını Kestirmek İstemek

Rüya sahibinin manevi anlamda kendini iyi hissetmediğine, huzuru ve mutluluğu yakalamak için arayış içinde olduğuna rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara