S

Saçlarını Kısa Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saçlarını Kısa Görmek

Rüyada saçlarını kısa görmek anlamı, kadın için üzüntü ve kederdir. Kısa saç genellikle başınıza gelecek küçük bir uğursuze ve bu uğursuz sonrasında yaşayacağınız zor anlara alamettir. Bazı alimler ise kısa saça, sağlık, afiyet ve bereket demişlerdir. Derli toplu kısa saç aile saadetine ve huzuruna kılavuz eder. Rüyada saçlarının kısa ama dağınık olduğunu görmek anlamı ise perişanlıktır. Kısa saçlarının uzadığını ve muhteşem göründüğünü görmek anlamı ise her yönden hayırdır, bu rüya yakında tüm istek ve arzularınıza kavuşacağınızın göstergesidir. Rüyasında saçlarını kısacık kestiren kişi kendi hatalarının sonuçlarını çekmek zorunda kalır. Başka birisinin saçlarını kısacık kesmek ise tanıdığınız bir bireyin başına gelecek üzücü bir olay anlamına gelmektedir.

Rüyada Saçlarını Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak iyi değildir. Bu rüya rezil olma ve insanlar içinde küçük düşme anlamlarına gelmektedir. Bir kadın saçlarını kazıtsa bu rüyası eşi ile arasında yaşanacak olan problemlere işaret eder. Bir erkeğin saç kazıtması ise maddi problemler ve iş hayatında ortaya çıkacak aksaklıklar anlamlarına gelir. Rüyasında saçlarını tamamen yolan kişi gerçek hayatında üzüleceği bir hadise ile karşı karşıya kalır.

Rüyada Saçlarını Katlı Kestirmek

Rüyasında saçlarını katlı kestiren kimse dünyanın mutlulukları yanında üzüntü ve sıkıntılarını da yaşar. Bu rüya başınıza gelecek muhtelif olaylarla ilgilidir. Bu olaylar iyi olabileceği gibi kötü de olabilmektedir. Katlı saçlar bazen de bir karar gitmeyen bazen karlı bazen de zararlı bir mesleğe kılavuz eder. Bazen de bu rüya bir işte kalmayıp birden fazla işi deneyeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Saçlarını Kısa Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada saçlarını kısa gören kişi, görünüşüne önem veren ve kendisinde değişiklik yapmayı seven, gösterişli ve bakımlı bir kimsedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com