S

Saha Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saha Görmek

Rüyada saha görmek anlamı, bireyin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına kılavuztir. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğini de bildirir. Açık ve büyük bir saha görmek anlamı işlerin yolunda gideceğine de alamettir ve bireyin alacağı kararların doğruluğuna, kendisini rahatsız eden koşulları yeniden gözden geçireceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına alamettir.

Rüyada Halı Saha Görmek

İş konusunda tek başına hareket etmekten vazgeçilmesi gerektiğine ve bireyin başkalarının deneyimlerinden faydalanarak mevcut işinde daha iyi adımlar atmasına kılavuztir. Halı saha ekip işi kurmaya, takım olarak daha güçlü rakiplerle savaşmaya, galibiyet elde etmeye alamettir.  Boş bir halı saha iş yaşamında yalnız kalınacağına, kalabalık bir halı saha ise bireyin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına veya kalabalık kitleleri etkileyecek bir işe imza atacağına kılavuztir. Halı sahada top oynadığını görmek anlamı de rüya sahibinin iş yaşamında son derece keyifli zamanlar geçireceğini, mutluluğunun uzun süreceğini bildirir.

Rüyada Kalabalık Bir Saha Görmek

Önemli bir iş için hazırlık yapılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, rüya sahibinin çalışma arkadaşları da dahil olmak üzere pek çok bireyin dikkatini çekecek başarılara imza atıp, adından söz ettireceğine kılavuz eder. Hane içinde de kalabalık bir ortamın oluşacağına, kız istemeye gelineceği veya nişan yapılacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Saha Görmenin Psikolojik Yorumu

Uzun süren bir durağanlık döneminin kişiye psikolojik olarak zarar vermeye başladığını, kimseyle bağ kuramayan kişilerin yalnızlıktan dolayı bunalıma girdiklerini ve manevi olarak kendilerini ayakta tutabilecek kadar güç bulamadıklarını tabir eder. Genellikle ruhsal açıdan bireyin ne yapacağını bilememesi şeklinde ifade edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com