S

Sahur Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sahur Görmek

Rüyada sahur görmek anlamı, rüyayı gören bireyin nefsini kötü duygulardan arındıracağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, elini haramdan, belini de zinadan uzak tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin tövbesini ve yeminini bozmayacağına, dinine bağlı kalacağına, hak yolunu tutacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Sahur Yemeğini Görmek

Rüyayı gören bireyin makbul olan yollardan rızık sahibi olduğuna, kazancına ve ekmeğine haram sürmediğine, kendisine hayır getirecek yollardan da ayrılmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin elinin bollaşacağına, aşının da çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Sahur Yediğinizi Görmek

Rüyayı gören bireyin iyi niyetleri ve temiz düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hiç kötülük taşımadığına, kendisini Allah ’a daha fazla yakınlaştıracak işlere meyil ettiğine, ailesinin kursağına giren ekmeği de alın teri ile kazandığına ve anasının sütü gibi ak olduğuna alamet eder.

Rüyada Sahura Kalkmak

Rüyayı gören bireyin güzel işlere heveslendiğine, iyiliğe yöneldiğine, doğru olandan da hiç şaşmadığına rivayet edilir. Rüyayı gören bireyin kendisine maddi getiri sağlayacağı gibi manevi huzur verecek ve onu dine daha fazla yönlendirecek adımlar atmaya karar vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Sahur Yapmak

Rüyayı gören bireyin kolaylıklar içinde yaşayacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine ve Allah ’a kendisine bahşettikleri için her zaman şükredeceğine işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına nail olacağına ve iyi amellerini yerine getirme şansı yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Sahur Yemeği Hazırlamak

Rüyayı gören bireyin herkes tarafından takdir edilecek işlere girişeceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com