S

Sakal Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sakal Görmek

Rüyada sakal görmek anlamı kazanç, rızık, bolluk, bereket, saygınlık ve hürmettir. Rüyada uzun sakal görmek anlamı iyi değildir, yokluğa düşmeye, pişmanlığa ve kedere işaret eder. Rüyada sakalın kesilmesi sıkıntı ve zorluklardan kurtularak esenliğe kavuşmaya kılavuz ederken, bir kadının rüyasında yüzünde sakal olduğunu görmesi, kendinden ya da eşinden kaynaklanan bir nedenden dolayı çocuk sahibi olamayacaklarına kılavuz eder. Rüyada sakal görmek anlamı borçlanmaya ve sıkıntıya girmeye, hayati bir konuda hatalı davranmaya kılavuz eder. Bir erkek rüyasında sakal görürse bu o bireyin malının, parasının ve rızkının artacağına işaret eder. Rüyada sakalın haddinden çok fazla uzaması hem zenginlik hem de itibar anlamına gelir. Sakalın düzenli ve güzel şekilde uzadığını gören kişi için rüyası huzur, rahat yaşamak, saygınlık, herkes tarafından sevilmek ve sayılmak, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyasında sakalının ayaklarına kadar uzadığını gören rüya sahibi için ölüm anlamına gelir.

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada bireyin traş olduğunu görmesi malını kaybedeceğine ve darlığa düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda saygınlığını ve itibarını da kaybeder. Rüyada bireyin sakalını daha önce hiç görmediği biri traş ederse, kişi kendisiyle aynı ada sahip ya da çevresinde onu sevmeyen biri yüzünden saygınlığını yitirecek demektir.

Rüyada Sakalın Beyazlaması

Rüyada sakalının beyazlaması çok iyidir, rüya sahibinin onura nail olacağı ve herkes tarafından ayakta alkışlanacağı işler yapacağı ve toplumda büyük bir itibar sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kadının Sakalının Çıkması

Rüyada bir kadının sakalının uzaması, o kadının terbiyesinin eksikliğine işaret ederken aynı zamanda ve anda kadının kocasına kılavuz eder. Ayrıca rüya sahibinin yanlış bir yola saparak bir hata yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğun Sakalının Çıkması

Rüyada küçük bir çocuğun sakalının olduğunu görmek anlamı, uzun hayata kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com