S

Sakal Kesmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kesmek, harcama yapmaya, maddi anlamda eksilmeye ve cepten çıkacak paraya ya da elden gidecek mala tabir edilir. Rüya sahibinin hazırlıksız olarak ve beklenmedik şekilde karşısına çıkacak olan zaruri ödemeleri dolayısıyla bütçesinin açılmasına ve bireyin parasal anlamda sıkıntıya düşmesine rivayet edilir. Rüyasında sakalını kestiğini gören kişi darlığa düşer ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorluk çeker diye tabir edilir.

Rüyada Sakal Bıyık Kesmek

Rüyada sakal ve bıyık kesmek iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi gerçek hayatta sakalını ve bıyığını kesmeyi gerçekten tercih ediyorsa bu hayra yorulur ve bireyin isteklerine kavuşacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir. Şayet rüya sahibi gerçek hayatta sakalını ve bıyığını kesmeyi sevmiyorsa o halde bu rüya kendisi için yaşayacağı hayal kırıklıklarına ve başarısızlıklara yorulur.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak da sakal kesmekle benzer şekilde yorumlanır ve aynı anlama gelir. Rüyasında sakal tıraşı olduğunu gören bireyin rüyası, yaşayacağı mali kriz nedeni ile evindeki bolluğun ve bereketin azalacağı, bireyin faturalarını ödeme ve alım yapma konusunda da gücünün zayıflayacağı anlamına gelir.

Rüyada Saç Sakal Kesmek

Rüyada saç sakal kesmek, iyi değildir. Rüya sahibi için mutsuz olmasına ve hüsrana uğramasına neden olacak olaylarla karşılaşacağına bu nedenle de kötü günler geçirip, içine kapanıp, insan içine çıkmak istemeyeceğine alamet eder. Kişi, gözden düşeceği ve geri planda kalacağı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak, iyilik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin hedeflerine ulaşacağına, emeklerinizinkendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, kazancının çoğalacağına, elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder. Bu rüya, kişi için olumlu gelişmeler olarak yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com