S

Sakal Traşı Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada sakal traşı olmak, çeşitli risk ve tehlikelere rağmen alınacak olan kararları göstermektedir. Bu konu iş ile ilgili olabileceği gibi, gündelik hayatla ilgili de olabilir. Alınacak olan kararların etkisi çevrenize de yansıyacaktır ve zamanla ortaya çıkacak olan sonuçları açısından hem iyi hem de kötü olacaktır. Rüya ile ilgili başka bir yorum da caymak üzerinedir. Yapmayı planladığınız bir konu hakkında, faaliyetinize son verme kararı alacaksınız. Buna örnek olarak çeşitli durumlar verilebilir. İyilik yapma isteğinden vazgeçmek bile bu rüya için verilebilecek örneklerdendir. Kalp kırmak konusu da bu rüyanın etkileri arasında bulunmaktadır. Bir yakınınızın kalbini kıracak ve sonrasında oldukça üzüleceksiniz.

Rüyada Jilet Görmek

Size karşı yapılan dedikoduları simgeler. Arkanızdan yapılan konuşmalar kulağınıza geldiğinde, çeşitli tepkiler vermeniz olağandır. Bu tepkilerin sonucunda ise bazı kişilerle samimiyetiniz sonlanacaktır. Bu durum hayra da yorulabilmektedir. Çünkü bu kişilerin size zararları olmaktadır.

Rüyada Berber Görmek

Hakkınızda alınacak olan kararları simgeler. Bir iş yerinde ya da herhangi bir sosyal çevrede, sizinle ilgili olarak alınacak kararlar, çeşitli değişimlere sebebiyet verecektir. Bu değişimlerin bir dönem boyunca bocalamanıza neden olacağını da ekleyelim.

Rüyada Başkasının Sakal Traşı Olduğunu Görmek

Bu bireyin sizin tanıdıklarınızdan birisi olması halinde, o bireyin etrafındaki düşmanlar simgelenir. Bir tanışıklığınız yoksa bu düşmanların sizin etrafınızda olduğuna yorulur. Bu kişiler size arkadaş olarak görünse de niyetleri iyi değildir.

Rüyada Sakal Traşı Olurken Yüzün Kesilmesi

Alınacak olan riskli kararların kötü sonuçlarını sembolize etmektedir. Bu kötü sonuçların ciddi anlamda bir para ve zaman kaybına neden olacağı da bu rüyanın ortaya koyduğu işaretlerdendir. Sabırlı bir şekilde tekrar denemeniz, başarılı olmanızı sağlayacak ve güzel bir dönemi getirecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara