S

Sakallı Kadın Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada sakallı kadın görmek anlamı, rüyanın görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada sakallı kadın bazı alimlere göre, kendi fıtratına aykırı davranan veya kimsesizlik yüzünden geçimin sağlamaya çalışan bir bayanın sembolüdür. Bu rüya kendi ayakları üzerinde durup başarı sağlayan, herkesin takdirini toplayan bir kadına alamettir. Rüyada sakallı kadın bazen de bireyin küçük duruma düşmesine veya yapacağı yanlışlar nedeni ile rezil olmasına kılavuz eder. Rüyada sakallı bir kadınla iş yapmak, yumuşak huylu bir adamla karşılaşacağınız; sakallı bir kadına para vermek ise paranızı boş iler yolunda harcayacağınız anlamlarına gelmektedir. Rüyada sakallı bir kadının erkeğe dönüşmesi, başta başarısız olsa bile zamanla büyük bir kazanç sağlayan bir adama işaret eder.

Rüyada Sakallı Erkek Görmek

Rüyada görülen sakallı erkek, bireyin elde edeceği zaferlere, iş hayatında önemli atılımlara, başarılara ve makam sahibi olmasına alamettir. Sakal genellikle güç ve kudrete tabir olunmaktadır. Kişinin kendisinin sakalının çıktığını görmesi, güç elde etmesine, asalet sahibi olmasına, ileride herkesin sevgi ve saygısını kazanacağı işler yapmasına ve bu işlerin sonucunda büyük karlar elde etmesine alamettir. Rüyada sakallı yaşlı bir adam görmek anlamı, dünya hayatında güzel bir yolda bulunmaya, bireyin hata ve günahlarına tövbe etmesine ve her anlamda huzurla, mutlulukla geçecek güzel bir ömre kılavuz eder.

Rüyada Renkli Sakal Görmek

Rüyada siyah sakal, asalet ve güçtür. Siyah sakalı olan kişi saygı görür. Rüyasında al sakal gören kimse, zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya aşık olmaya da yorumlanır. Rüyada beyaz sakal rahmettir. Bu rüyayı gören kişi dini anlamda güçlenir ve derecesi yükselir.

Rüyada Sakallı Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören bireyin kafası karışıktır ve iç dünyasında birçok sorunla uğraşmak zorundadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com