S

Sakatat Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyada sakatat görmek anlamı, iki şekilde yorumlanır. Rüyada görülen sakatat eğer çiğ ise, çalışma hayatında ve aile hayatında yaşanacak, daha önce yaşanmış en kötü günleri bile aratacak ve yapılan bütün işlerdeki huzuru alıp götürecek çok büyük sorunlara ve geri dönülmez zararlara yol açacak ağır sıkıntılara kılavuz eder. Rüyada görülen sakatat pişmiş ise, yapılan işten para yerine karşılık olarak verilmiş hiçbir işe yaramayan mala tabir edilir.

Rüyada Sakatat Yemek

Rüyada sakatat yiyen bireyin, iş hayatında kazanacağı ama kazandığına bin pişman olacağı ve elinden çıkarmayı bir türlü başaramayacağı maldan ya da paradan hayır görmeyeceğine ve daha ileriki zamanlarda bu para ya da maldan ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvan Beyni Görmek

Rüyada hayvan beyni gören bireyin, yaşadığı parasal ve ailevi sorunlarından çok ötürü çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına atacağına işaret edilir.

Rüyada Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada hayvan böbreği görmek anlamı, yaşanan ailevi sorunlar ve iş hayatında maddi sıkıntıların başgöstermesi ile birlikte eşler arasında büyük tartışmaların başlayacağına ve boşanmaya kadar gidebileceğine kılavuz eder.

Rüyada Pişmiş Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada pişmiş hayvan böbreği görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, uzun zaman önce yaptığı ve pek önemli olmayan sıkıntılara yol açan bir hatasını düzelteceğine yorulur. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, önemsiz şeyler ile vakit harcadığına ve artık gerçek işler ile uğraşılmasına tabir olunur.

Rüyada Pişirilmiş İşkembe Yemek

Rüyada pişirilmiş işkembe yemek, bir iş yapıldıktan sonra tanışılan ve yeni bir iş sözü alınan bir kişiden, ileriki dönemler için sağlanacak bir menfaate işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com