S

Sakatlanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sakatlanmak

Rüyada sakatlanmak, rüyayı gören bireyin, karşısına çıkacak bazı ailevi ya da iş ile ilgili sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine, atacağı adımlar ile daha kötü duruma düşeceğine, bu yüzden içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, daha kötü günler yaşayacağına ve büyük bir üzgünlük duyacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zamanda ve anda bozulmasından ötürü büyük bir zorluğa ve nakit darlığına düşeceğine işaret eder.

Rüyada Ayağı Sakatlanmak

Rüya sahibinin, aile hayatı içinde ya da iş hayatında zor durumlara düşeceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, aile hayatında kardeşler arası ya da eşler arası büyük bir tartışma yaşanacağına ve bu yüzden uzunca bir süre küs kalınacağına alamet eder.

Rüyada Sakatlanmış At Görmek

Rüyayı gören bireyin, çok iyi dürüst ve namuslu bir insan olmasına, iş hayatında ve toplum hayatında çok saygın bir yerde bulunmasına, büyük başarılara ve güzel işlere imza atmasına rağmen insanlar tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, saygınlığına leke sürüleceğine ve bu yüzden çok kötü zamanlar geçireceğine kılavuz eder.

Rüyada Birini Sakatlanmış Görmek

Rüya sahibinin, etrafındaki bir bireyin insanları kandırıp paralarını almak, hile ile zengin olmak ve insanlara çok büyük kötülükler yapmak gibi düşüncelere sahip olduğuna, eğer bu kişiyi bulup gerekeni yerine getiremezse ileride çok büyük pişmanlık yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Sakat Görmek

Rüyayı gören bireyin, sevdiği insanlardan birinin, elindeki imkânlara, sağlığının yerinde olmasına ve çok rahat bir hayat sürmesine rağmen herhangi bir şekilde bu imkânları yeterli görmediğine ve şükretmediğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com