S

Saklamak Rüya Tabirleri

Rüyada Saklamak

Rüyada saklamak, rüyayı gören bireyin, çok değer verdiği, aile büyüklerinden birisi tarafından kendisine hatıra olarak bırakılan ve manevi değeri çok büyük olan bir eşyanın kaybolmasına tabir edilir. Böyle bir olayla karşılaşılmaması için dikkatli ve tetikte olunması ve çalışılan kişilere daha dikkatli yaklaşılması gerektiğine kılavuz eder.

Rüyada Saklambaç Oynamak

Rüyada saklambaç oynamak, rüya sahibinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda aldığı başarılar arttıkça kendisine olan özgüveninin artacağına ve kişisel yetenek ve el becerilerini her gün biraz daha geliştirip yaptığı işte daha fazla ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Saklambaç İzlemek

Rüyada saklambaç izlemek, birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan içinde hayırlı haberler bulunan ve insanlar için çok güzel bir olaya yorumlanır.

Rüyada Saklambaç Arkadaşı Görmek

Rüyada saklambaç arkadaşını gören bireyin, çocukluk yıllarındaki ya da gençlik yıllarındaki bir tanıdık ile bir görüşme yapmaya işaret edilir.

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, karı koca, eş, dost ve akrabalar arasında dedikodu yapmaya, gıybet etmeye ve aralarına nifak sokmaya çalışmaya ve hatta ayırmak isteğine kılavuz eder.

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolduğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, çok sert bir karar ile tüm hayatını baştan aşağı değiştireceğine, yeni bir çizgi çekmeye, yeni bir iş bulup hayatını yeniden inşa etmeye başladığına işaret edilir. Ve en kısa süre içinde, başka bir ülkeye gideceğine ya da sehir değişikliği yapacağına ve artık kendi kararlarını kendisinin vereceğine tabir olunur.

Rüyada Halktan Birisinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada halktan birisinin kaybolduğunu görmek anlamı, aile hayatında ve iş hayatında bir anda meydana gelecek sorunlar, para sıkıntısından kaynaklanan büyük ve içinden çıkılmaz problemler olarak görülen ve çok büyük aile sıkıntılarına ve büyük kavgalara kılavuz edilecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara