S

Saklandığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saklandığını Görmek

Rüyada saklandığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında güvendiği bazı insanlar tarafından kullanılmaya çalışıldığına, çok büyük bir ihanete kurban gidebileceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına ve istemeden sevdiği bazı insanların kalbini kırmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Birinden Saklandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, kendisini çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşürebilecek olaylar ile karşılaşmayacağına, her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, yüreğini hak yoluna koyduğuna rivayet eder.

Rüyada Birilerinden Saklandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini kötü duruma düşürebilecek olaylar ile karşı karşıya kalacağına, ancak Allah ’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, çok büyük genişliğe kavuşacağına ve her daim mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Evde Saklandığını Görmek

Yakın bir akrabasının ölümünden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçireceğine ve sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından yalnız bırakılmayacağına kılavuz eder.

Rüyada Birinden Kaçmak ve Saklanmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine ve aile hayatında çok hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder. Ancak kendi adına çıkartılacak dedikodular yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına ve sorunlu günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Saklanmak

İş hayatında çok zor durumlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, yaşanacak bu olaydan ötürü çok sorunlu bir döneme girileceğine, insanlara küsüleceğine ve kısa bir süreliğine işten güçten el etek çekileceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com