S

Salatalık Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Salatalık Toplamak

Rüyasında salatalık toplamak, bireyin kederlenmesine, üzülmesine ve sağlığını kaybetmesine yorulur. Bazen de bu rüya eğer mevsimindeyse, hayırlı ve güzel bir rızıktır. Bazen de bu rüya bireyin mutlu olmayacağı bir işe girmesine, hayırsız bir geçime, kendisine fayda vermeyecek para kazanmasına yorulur.

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek anlamı başına gelecek herhangi bir hadiseden dolayı bireyin üzülmesine, keder içinde bulunmasına, eğer salatalık sarı ise hastalanmasına, tarlada bulunan salatalık çocuğa, mevsiminde salatalık görmek anlamı güzel bir rızka, geçimin hayırlı yollardan kazanılmasına, hamile olan bir bireyin salatalık görmesi kız bebeği olmasına, diğer hanımlar için hamileliğe, salatalığı bıçakla ikiye kesmek veya doğramak hastaların şifa bulmasına, kolaylıkla geçimi sağlamaya, ele geçecek zahmetsiz paraya işaret etmektedir.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyasında salatalık yiyen bireyin bir bebeği olur. Hamileler için bu rüya kız çocuğuna alamettir. Rüyada salatalık yiyen bireyin iyi huylu bir hanımı olur. Bazen bu rüya sürekliliği olan faydalara ve kendisinden yardım görülecek kudretli ve güçlü bir amire alamettir.

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyada görülen salatalık tarlası genellikle nikâh, evlilik ve nişan gibi törenlerin habercisidir. Bu nedenle rüyasında böyle bir tarlada bulunduğunu gören kişi, bekârsa yakında nişanlanır veya evlenir. Salatalık tarlasında dolaştığını görmek anlamı birbiri ardına çıkacak hayırlı kısmetlerdir. Bu tarlada oturduğunu gören kişi, evlenip herkesin imreneceği derecede güzel olan bir evde oturur.

Rüyada Kesilmiş Salatalık Görmek

Rüyasında kesilmiş salatalık gören kişi eğer hasta ise hastalığından kurtulur; hastanede yatanlar için çıkmaya, hasta olmayanlar için kısa sürede iyileşecek küçük rahatsızlıklara alamettir. Kesilmiş salatalık, bireyin çocuğu olmasıdır. Bu rüyayı gören eğer çocuk istiyorsa, kısa süre içerisinde hanımı hamile kalır. Bazen de evlatlardan hayır görmek anlamı ve onlardan yardım dilemek olarak da yorulabilmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara