S

Salavat Getirmek Rüya Tabirleri

Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada salavat getirmek Allah katındaki en makbul olan mümine kılavuz eder. Bu kişi güzel amelleri ve yaptığı hayırlar nedeni ile hak yolunda sayısız sevap işlemiştir ve bu sevaplar sayesinde her işi gücü rast gider, en belalı durumdan zarar görmeden çıkar. Bu nedenle bu kişi için efsunlu olduğu bile düşünülür, oysa Allah ’ın en sevdiği kullarından olduğu için onun tarafından her zaman rahmet görür.

Rüyada Peygamber Efendimize Salavat Getirmek

Bu kişi yönünü Kâbe ’ye dönecektir. Yani kendini dine ve Allah yolunda hayırlı işler yapmaya adayacaktır diye tabir edilir. Aynı zamanda ve anda güvenli, huzurlu ve tehlikesiz yaşamak anlamına gelir. Rüyada Peygamber efendimize salavat getirdiğini gören kişi Allah ’ını bilen, ona sığınan, el açan ve yakaran kişiye de işaret eder.

Rüyada Salavat Çekmek

Kazadan, beladan, insan şerrinden ve her türlü uğursuzten uzakta olmaya, sıkıntılardan, dertlerden, zahmetten, çilelerden kurtulmaya ve rahata kavuşmaya kılavuz eder. Bu kişi özellikle manevi açıdan büyük bir huzur ve dinginlik yaşayacaktır.

Rüyada Kelime-i İşaret Getirmek

Rüya sahibinin başının her sıkıştığında Allah ’a sığınmasına işaret ederken aynı zamanda ve anda dini bütün olması anlamına gelir. Rüyasında kelime-i işaret getirdiğini gören kişi dini çarpıtmadan ve saptırmadan, layığıyla yaşayacak, inancının da ibadetinin de hakkını verecektir.

Rüyada Tekbir Getirmek

Ahlakta güzel, harama el uzatmayan, aklından fesat geçirmeyen, niyetini bozmayan, doğru yoldan ayrılmayan kişi ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda ve anda hayatta ömür boyu sürecek olan mutluluğa ve başarılara yorulur.

Rüyada Tekbir Sesi Duymak

Rüya sahibinin sonunda hidayete ereceği anlamına gelir. Rüyasında tekbir sesi duyduğunu gören kişi çok sevinç ve mutluluk verici, müjdeli bir haber alacak demektir. Bu kişi tövbesinden de geri dönmeyecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com