S

Sallandığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sallandığını Görmek

Rüyada sallandığını görmek anlamı, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, borçların gittikçe artacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Dişinin Sallandığını Görmek

Birtakım olumsuz olayların meydana geleceğine, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, kötü günler yaşanacağına, hayırsız kişiler ile muhatap olunmak zorunda kalınacağına ve sorunlarla boğuşulacağına rivayet eder.

Rüyada Evin Sallandığını Görmek

Karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmeye, gözyaşı dökmeye ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin ağız tadı ve keyif içinde geçirdiği günlerin kendisi için hayal olacağına ve yüzünün uzun süre gülmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Salıncakta Sallandığını Görmek

Dürüst ve ahlaklı biri olunmasına rağmen yapılacak hatalı bir hareketten ötürü zor zamanlar geçirileceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına kılavuz eder.

Rüyada Yerin Sallandığını Görmek

Kişinin tatsız günler geçireceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmalar yüzünden o kişilerle yollarını ayıracağına alamet eder.

Rüyada Avizenin Sallandığını Görmek

Yapılan işlerde başarılı olunacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, sorunlu dönemler geçirilecğine ve rahat bir hayat sürüleceğine kılavuz eder.

Rüyada Köprünün Sallandığını Görmek

İşlerin gerileyeceğine, kazancın azalacağına, sağlığın bozulacağına, rahatın kaçacağına, keyfin bozulacağına, sıkıntılı günler yaşanacağına ve yaşanan kötü olaylardan ötürü rızkın azalacağı bir dönemin yaşanacağına rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara