S

Sallanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sallanmak

Rüyada sallanmak, rüyanın niteliğine bağlı olarak yorumlanır. Bu rüyanın genel bir yorumu bulunmamaktadır. Örneğin, bir kimsenin rüyada kendisinin sallandığını görmesi, kötü huylar edineceğine ve art niyetler içerisine gireceğine, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir uğursuzin baş göstereceğine, gökyüzünde bazı cisimlerin sallandığını görmesi devlet adamlarının ya da tanınmış ve önde gelen isimlerin arasından birinin başına kötü işler geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyasında salıncakta sallandığını gören kişi, daha önce yaşamaya alışık olmadığı şeyler yaşayacak ve nasıl davranması gerektiğini bilemeyecek demektir. Rüya sahibinin bocalayacağı, çaresizlikler ve kararsızlıklar yaşayacağı günlerin geldiğine işaret eder.

Rüyada Gökyüzünün Sallandığını Görmek

Rüyada gökyüzünün sallandığını görmek anlamı hiç iyi değildir ve hayırlara işaret etmez. İnsanları korkuya ve endişeye sürükleyecek kötü olayların yaşanacağı, çatışmaların, itilafların ve büyük kavgaların çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Bina Sallanması

Rüyada bir binanın sallandığını görmek anlamı, o bina içinde yaşayanların büyük zorluklara düşeceğine işaret eder.O yerde yaşayan kişilerin geçim sıkıntısına, yokluğa, derde ve hastalığa düşeceğine ve çok kötü günlerle sınav edileceğine tabir edilir. Bu rüya, insanlar için şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Sallanan Sandalye Görmek

Rüyada sallanan sandalye görmek anlamı hayırlıdır. Rüya sahibinin kendisine büyük mutluluk verecek resmi bir iş için oturacağı sandalyeye yorulur. İmza atmak suretiyle gelecek güzel ve huzurlu günlere işaret eder. Kişinin nikâh masası olarak değerlendirilir.

Rüyada Elinin Titrediğini Görmek

Rüyasında elinin titrediğini gören bireyin maddi anlamda gücünün azalacağı, yokluğa ve kıtlığa düşeceği anlamına gelir. Rızkın ve kazancın azalması nedeni ile zor günlerin yaşanacağına dair yorumlanır.

Rüyada Bacakların Titremesi

Rüyasında bacaklarının titrediğini gören kişi dünyalığa kavuşacaktır denir. Kişi, sahip oldukları ile adından söz ettirecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com