S

Sancak Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sancak Görmek

Rüyada sancak görmek anlamı, rüyayı gören bireyin çok şahsiyetli bir kimse olacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yüzünü güleceğine, elinin döneceğine ve hayattan tüm beklediklerinin gerçekleşeceğine alamet eder. Rüya sahibi çok önemli makamlarda ve sınırsız yetkilere sahip olacak demektir.

Rüyada Sancak Tutmak

Rüyayı gören bireyin önemli ve güzel şeylere ön ayak olacak kadar imkân ve söz sahibi olacağı anlamına gelirken bir diğer yandan da kesin olarak elde edilecek ve kalıcı olacak başarıya ve zafere kılavuz eder. Rüya sahibinin gerek bilgi ve becerisiyle, gerekse gücüyle herkesten çok önde olacağına ve iyi olan şeylere aracılık edeceğine yorulur.

Rüyada Sancak Almak

Rüyayı gören bireyin hedeflerini tutturacağına, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sancak Taşıdığını Görmek

Rüyada sancak taşıdığını görmek anlamı de tıpkı sancak tutmak gibi tabir edilir. Rüyayı gören bireyin çevresi geniş, maddi imkânları tam, bilgili, tahsilli, saygın kimse olacağına, güzel işlere imza atacağına, insanlığa faydası dokunacak şeyler yapacağına ve adını ölümsüz kılmak için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Sancak Görmek

Rüyayı gören kişiye çok iyi gelecek, şifa olacak, kalıcı değerler katacak, yolunu açacak, sıkıntılarının bitmesine, acılarının dinmesine vesile olacak değişiklikler yapacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin rahata ermesine, ferahlık ve kolaylık bulmasına, keyfe ve ağız tadına kavuşmasına vesile olacak gelişmelerin meydana geleceğine tabir edilir.

Rüyada Bayrak Görmek

Rüyayı gören bireyin hayatının en verimli ve en bereketli dönemini yaşayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine kılavuz eder

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com