S

Sansar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sansar Görmek

Rüyada sansar görmek anlamı, aile ile ilgili sorunların ortaya çıkmasına ve aile huzurunun bozulmasına kılavuz eder. Yaşanan sorunların rüya sahibinde çeşitli hastalıkların oluşmasına yol açacağına ve rüyayı gören bireyin uzunca bir zaman bu hastalıklarla meşgul olacağına yorulur. Aynı zamanda ve anda, çok sevilen bir dostun ihanetine de işaret eder.

Rüyada Sansar Yakalamak

Rüyada sansar yakalamak ya da yakaladığını görmek anlamı, ortaya çıkan ailevi sorunların zor da olsa çözümleneceğine ve yitirilmiş olan aile saadetinin tekrar kazanılacağına kılavuz eder. Uzun zamandır uğraşılan hastalıkların tedavisinin en kısa zamanda ve anda meyvelerini vereceği anlamına gelir.

Rüyada Sansardan Kaçmak

Rüyada sansardan kaçmak, rüya sahibinin gelecekle ilgili kurduğu planlar için yeteri kadar girişken olmadığına, gerekli adımları atmadığına ve bu yüzden karşısına çıkan sorunların hayallerine ulaşmasını engelleyeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Sansar Görmek

Rüyada siyah sansar gören bireyin, aile hayatında dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşacağına yorulur. Sürekli yaşanan tartışmaların gün geçtikçe artacağı anlamına gelir.

Rüyada Samur Görmek

Rüyada samur görmek anlamı, çalınan ya da çalınacak mallara işaret eder. Rüya sahibinin, yıllardır biriktirdiği malının ve mülkünün parça parça elinden alınacağına ve bireyin içten gelen gizli bir hastalıkla boğuşacağına yorulur.

Rüyada Samur Kürk Görmek

Rüyasında samur kürk görmek anlamı, rüya sahibi için iş hayatında kazanılan başarılarından ötürü ödüllendirilmesine ve toplum içindeki yerinin yükselmesine yorulur.  Aynı zamanda ve anda rüyayı gören bireyin, gelecekte kendi işini kurup daha büyük başarılara ve daha fazla şöhrete ulaşacağına da kılavuz eder.

Rüyada Porsuk Görmek

Rüyada porsuk görmek anlamı, bireyin birçok iş alanında biriktirdiği malı ve mülkü sermaye yaparak kendi işini kuracağına ve kurduğu işle malını arttıracağına yorumlanır. Aynı zamanda ve anda rüyayı gören bireyin tek başına çok başarılı olacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com