S

Sarhoş Olmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olmak, karamsarlığa, sıkıntıya ve zorluğa tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin kötüleşmesine, maddi kayıp yaşamasına, sakin, durgun ve yolunda giden hayatının bir anda olumsuz yönde değişmesine yorumlanır. Rüya sahibinin bazı yanlış kararlar almasın nedeni ile zor günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada sarhoş olmak, bir yandan da iyiliğe ve hayra yorulur. Kişinin, bazı işlerden yana hayır göreceğine ve yüzünün güleceğine işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada bireyin kendisini sarhoş olarak görmesi hem gözyaşı hem de mutluluk olarak tabir edilir.Yani rüya sahibinin hayatında hem olumlu hem de olumsuz bazı şeyler yaşanacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına yorulur.

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş birini görmek anlamı, iyi değildir ve hayra alamet etmez. Rüya sahibinin işlerinin kötüleşeceğine, maddi sorumluluklarının artacağına, hayatının zorlaşacağına işaret eder. Kişi zor ve meşakkatle geçecek bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, ibadeti terk etmeye, Allah yolunda yapılan hayırlardan kendini alı koymaya, hak yolundan ayrılıp, kötü ve yanlış işlere girmeye tabir edilir. Kişi, kötü alışkanlıklar edinecek, bu sayede de menfaat sağlayacak ve lokmasına fesat karıştırmış olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek, art niyetli ve günahkâr kişilere uyarak onların gittiği yoldan gitmeye, insanlar arasında büyük kavgalara neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da sözler etmeye, gıybete, kem gözlere ve nazara kılavuz eder.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek, bireyin dünya hayatından yana mutlu olmak için çaba sarf etmesine lakin hak yolunda hiçbir hayır ya da güzel davranışta bulunmamasına alamettir. Dünya işlerinden başını kaldırmayan kimsenin varlığı ile açıklanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara