S

Sarı Çiçek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Çiçek Görmek

Rüyada sarı çiçek görmek anlamı, iyi anlamlara gelmez. Rüyayı gören bireyin üzgün olmasına, ağız tadının, keyfinin, neşesinin ve huzurunun kaçmasına rivayet edilir. Soluk benizli olmaya, ağrı çekmeye, bedenen güçten düşmeye ve eli kolu kalkmaz hallere gelmeye işaret eder. Bu rüya, hem maddi hem de manevi yönden kötü günler geçirmeye kılavuz eder.

Rüyada Sarı Çiçek Tarlası Görmek

Rüyayı gören bireyin emeklerini, umutlarını ve hayallerini boşa çıkaracak gelişmelerin yaşanacağına, bireyin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına ve bunun da kendisi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Çiçek Dikmek

Rüya sahibinin olmayacak işlerin peşinden gideceğine işaret eder. Kar elde etmek amacıyla riskleri göz almaya lakin olumsuz sonuçlarla karşılaşmaya alamet eder. Rüyayı gören bireyin çok iddialı olduğu ve kendine çok güvendiği konuların ona hayır getirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Sarı Çiçek Aldığını Görmek

Bir kişi, rüyasında sarı çiçek aldığını görürse eğer o kişi kendisini kötü hissedeceği, üzüleceği, ağlayacağı ve etkisinde kalacağı sözler işitecek ya da bu tarz haberler alacak demektir. Bu rüya bazen de bir hastalığın habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Sarı Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyayı gören bireyin gördüğü sarı çiçek bahçesi kendi evinin bahçesi ise rüyası, ailesinde meydana gelecek tatsız bir gelişmenin herkesi üzeceğine kılavuz eder. Eğer bahçe kendi evinin bahçesi değilse o halde bu rüya, bahçe sahibinin canının sıkılmasına neden olacak olayların başlangıcı olarak kabul edilir.

Rüyada Sarı Çiçek Buketi Görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı aksiliklerin, zorlukların ve sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder. Rüyayı gören bireyin uzun süre gündemini kendisiyle ilgili bazı kişisel sorunların meşgul edeceğine alamet eder ve şanssızlık olarak yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com