S

Sarı Elma Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Elma Görmek

Rüyada sarı elma görmek anlamı, ilişkilerde tatsız zamanlara, eşler arasında eskisi gibi muhabbet olmadığı için soğukluk oluşmasına alamettir. Rüya sahibinin yalnızlıktan daha fazla hoşlanması nedeniyle sosyal hayattan uzak kaldığına yorumlanan rüya, hastalıklı günlerin de habercisidir. Kişiyi günden güne zorlayacak, ağrılı bir hastalığa alamet ettiği gibi, kalıcı olmayan bu rahatsızlığın ilerde tamamen geçeceğine de yorumlanır. Ekşi bir sarı elma görülüyorsa, bireyin alacağı tatsız haberlerin habercisidir. Rüya sahibinin hayatında hoşnut olmayacağı konuşmalar yapacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine de tabir edilir. Akrabalık ilişkilerinde mal yüzünden hane içinde çıkacak tartışmalarda bazı kişilerle görüşmeyi kesecek olmayı da kılavuz eder.

Rüyada Sarı Elma Yemek

Sağlıksız ilişkilere ifade edilir ve bekar kimselerin kendilerine hiç de uygun olmayan kişilerle beraber olarak morallerini bozacağına alamettir. Sarı elma yiyenin evliliğinde huzur olmaz ve kişi her daim başkalarının mutluluklarına özenir. Tüm hayatını yanlış bir heves uğruna mahvetmek, iş konusunda başkalarına inanıp hareket etmek üzere tüm yatırımlarda zarar etmek, borç verip geri alamamak anlamına da gelir. Yalanlarla kandırılmanın, hain insanlarla dolu bir çevreye sahip olmanın sonucunun ağır olacağını tabir eder.

Rüyada Sarı Elma Almak

Birikim yapan kimselerin aldıkları fikirler doğrultusunda kararsız kalarak nasıl bir yatırım yapacaklarını bilememeleri ve sonunda gidip kendileri için en kötü olanı seçmeleri manasına gelir. Sarı elma alan kişi maddi kayıp yaşar ve ortağı varsa ciddi sorunlar meydana gelir. Hırsızlık nedeniyle para kaybetmek, mallarında eksiklik yaşamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sarı Elma Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile içinde yaşanan olumsuzlukların, şiddetin bireyin psikolojisi üzerinde ciddi travmalara neden olduğunu ifade eder. Sarı elma, korkulan, yan yana gelmek dahi istenmeyen bir akraba ya da yakın birini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com