S

Sarı Etek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Etek Görmek

Rüyada sarı etek görmek anlamı, marifetli bir hanımla evlenmeye ve kredi çekerek yahut borçlanarak ev sahibi olmaya yorumlanır. Biraz zahmet çekilse de yaşanan hayatın standardının yükseleceğine alamet eden rüya, bireyin her koşulda başının çaresine bakacağını, evlendiği bireyin de kendisine daima destek olacağının tabiridir. Sarı etek giymiş bir bayan görmek anlamı bekar kişiler için mesleği olan, iyi tahsil almış bir bayanla karşılaşacağına yahut tanıştırılacağına, bu kişiyle evlilik yolunda adım atacağına yorumlanır. Evli bir erkeğin eşini sarı etek giymiş olarak görmesi, ekonomik olarak eşinden destek göreceğini, eşinin işe gireceğini yahut evden çalışarak gelirlerini artıracağını kılavuz eder. İşlerde kolaylık görmeye, maddi durumunu yakın zamanda ve anda düzeltecek olmaya da alamettir.

Rüyada Kısa Sarı Etek Görmek

Genç kişiler için havai düşüncelerin ve günü gününe yaşamanın işaretidir. Kişinin ilerleyen yıllarda sorumluluklarının bilincine varacağını, şu anki durumundan çok daha bilinçli şekilde hareket edeceğini bildirir. Mesleki anlamda etkileyici biri olmak, donanımı ile insanları kendine hayran bırakmak manasına gelen rüya, bekarlar için beğenenlerinin çok olduğuna tabir edilir. İşine tutkuyla bağlı olan rüya sahibinin başarısızlığa tahammül edemeyeceğini ve bu yüzden her dakikasını çalışarak geçireceğini bildirir. Hem dış görünüş, hem kişilik, hem de kariyer anlamında çok göz önünde olunacak bir dönem geçirileceğinin haberini verir.

Rüyada Uzun Sarı Etek Görmek

Birine söz vermek, o kişiyi bulunduğu zor durumdan çıkarmak için yalan söylemek demektir. Tamamen iyi niyetle yapılacak bir hareketin ifadesi olan rüya, kişiye minnet duyan birinin olacağına yorumlanır. Yapılan iyilik her ne ise, onun daha da fazlasını görecek olmaya kılavuztir.

Rüyada Sarı Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Ani fikir değişikliklerinin işaretidir ve rüya sahibinin karmaşık düşünceler, duygular içinde olduğunu ancak bu durumların geçici olduğunu ifade eder. Kısa bir kararsızlıktan dolayı ne yapacağından emin olmayan kişilerin yaşadıkları tatlı telaşın işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com