S

Sarı Gömlek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Gömlek Görmek

Rüyada sarı gömlek görmek anlamı, hastalanmak ve içten içe sıkıntı duymak, halsizleşmek, ruhsal olarak bir çöküşe girmek demektir. Geçici bir dönemi işaret ettiği gibi aynı zamanda ve anda kalıcı durumların da ifadesi olabilir. Sarı gömlek bekar kimseler için karşılığı olmayan aşka düşmek, ailelerinin istemediği şekilde bir ilişki yaşamak ve bu nedenle sürekli mücadele vermek, gizli saklı yaşamak zorunda kalmak anlamına gelir. Sarı gömlek evli kimseler için eşler arasındaki cinsel soğukluk, aldatma suretiyle eşler arasında güvensizlik oluşması, kırgınlıklar yaşamak manasına gelir. İşlerde durgunluk, ekonomik açıdan sağlıksız bir gidişatı da simgeleyen rüya, bireyin bu dönemde bazı tedbirler almak suretiyle yaşayacağı sorunları bir nebze de olsun azaltabileceğini bildirir.

Rüyada Sarı Gömlek Satın Almak

Gelecek bir parada sıkıntı yaşamak, yurt dışından mal getirenlerde gümrük problemleri çıkması, devlet makamlarıyla iş yaparken bürokratik işlemlerin uzaması sonucu ağız tadının kaçması anlamına gelir. İş yaşantısında oluşan aksiliklerin bireyin genel durumuna yansıması yüzünden agresif tavırlar içinde olacağını, zahmet çekerek elde edeceği maddi gelirin daha sonraları kişiye mutluluk getireceğini işaret eder.

Rüyada Sarı Gömlek Giymek

Aile ve yakın akrabalarla yaşanacak bazı tartışmaların işareti olan rüya, maddi zarara uğramak yüzünden aileyi de sıkıntıya sokmak, eldeki mülkleri borç kapatmak için satmak zorunda kalmak demektir. Kişinin yanlış hareketlerinin, düşünmeden yaptığı harcama ve yatırımların sonunda işlerinde itibarsızlaşacağını, kendini zor duruma düşüreceğini bildirir. Alınacak kötü haberlerin sıkıntıya neden olacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden bireyin mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Gömlek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayallerinin zayıfladığını, gerçeklerin ağırlığını kaldırmakta zorlandığını, ruhen daha iyi hissetmek için kendini sevdiği işlere yönlendirse de, aklının bir kenarında sürekli olarak olumsuz düşüncelerin olduğunu bildirir. İç sıkıntısının, psikolojik açıdan iyi hissetmemenin ve yaşamdan zevk alınmadığı gibi, genel olarak aşırı karamsar bir durumda olunduğunun ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com