S

Sarı Kağıt Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Kağıt Görmek

Rüyada sarı kağıt görmek anlamı, hoşa gitmeyecek, keyif kaçıracak bir haber almak ve can sıkıntısı yaşamak demektir. Sarı kağıt genellikle işlerin durağanlaşacağı ve beklentilerim gerçekleşmeyeceği bir dönem içinde olduğumuzu, bu süreci olabildiğince sabır içinde geçirmemizin en doğrusu olacağını ifade eder. Resmi konularla alakalı durumlarda bireyin hakkını savunamadığını ve hakkının yenildiğini bildirirken, miras meselelerinde bireyin payına düşeni almak için çok uğraşacağına ve yine de tam olarak kendi hakkını elde edemeyeceğine yorumlanır. Akraba çevrelerinde üçkâğıtçı, yalan dolanla uğraşan, insanların iyi niyetlerini kendi çıkarları için kullanan kimseler olduğunu bildiren rüya, iş kurmak isteyenlerin karşılarına çıkacak yanlış insanlar yüzünden para kaybı yaşayabileceklerini de kılavuz eder.

Rüyada Sarı Kağıt Almak

Hastalığa yakalanmaya ve keyifsiz günler geçirmeye yorumlanır. Karamsarlıktan kurtulamamaya, yaşanan olumsuzluklar yüzünden gergin olmaya alamettir. Sarı kağıt almak bile bile ateşle oynamak, yapılan hataların farkında olunsa da devam etmek demektir. İkili ilişkilerde bireyin ısrarlar yürümeyen, sürekli problem yaşanan bir beraberliği devam ettirmekte ısrarcı olacağını, bu ilişkinin sonunda evlenilse dahi ayrılık olacağını tabir eder.

Rüyada Sarı Kağıt Yırtmak

Kişinin artık kendisine yapılan zulüm ve haksızlıklara boyun eğmeyeceğini ve baş kaldıracağını ifade eden rüya, önemli kararlar alınacağının altını çizer. Kötülük yapmak isteyen kişileri ifşa etmek, bu kimseleri hayatından tamamen çıkarmak, etrafında olan biteni daha net görmek anlamı demektir. Yolunda gitmeyen hayatını düzene sokmak isteyen rüya sahibinin bu dönemde her konuda tek başına hareket edeceğini ve doğru ile yanlışı ayırt ederek hayatına devam edeceğini bildirir.

Rüyada Sarı Kağıt Görmenin Psikolojik Yorumu

Umutsuz bir bekleyişin ifadesi olan rüya, hasta kişilerin yaşamdan ümitlerini kestiklerini veya yaşama sevinçlerini kaybettiklerini ifade eder. Kişinin kendisini ayağa kaldıracak gücü bulamadığını, moralsizleştiğini ve çevresinde olan bitene karşı daha duyarsız bir tavır takındığı da tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com