S

Sarı Köpek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Köpek Görmek

Rüyada sarı köpek görmek anlamı, hastalıklı bir düşmana yorumlanır. Rüyasında sarı bir köpeğin kendisini kovaladığını gören bireyin, hastalık sahibi ama tehlikeli bir düşmanı vardır. Bazı alimlere göre ise sarı köpek, kadınlardan gelecek fitneye, onların size vereceği zarara da işaret olabilmektedir. Rüyasında sarı bir köpeği öldüren kişi, böyle özelliklere sahip bir adamı veya kadını alt eder; onun kötülüklerinden emin olur ve verilecek zararları geri çevirir. Rüyada sarı bir köpeğin kendisini ısırdığı görmek anlamı, fitne sahibi lakin güzel bir kadına müptela olur, onun yolundan gider; lakin daha sonra kadının iç yüzünü anlayarak ondan uzaklaşır. Rüyada sarı köpek, ten ve saç rengi itibariyle sarışın olan, kötü niyetli ve merhametsiz bir kimsedir. Bu rüyayı gören çevresindeki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Köpek Boğazlamak

Rüyada köpekle mücadele eden ve sonunda onu boğazlayan kimse, hayatında türlü mücadeleler, meşakkatler yaşar lakin en sonunda bütün düşmanlarını, kendisini kötülüğünü isteyenleri ve ayağını kaydırmaya çalışanları alt ederek zafere ulaşır. Bu rüya sabırlı olursanız tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza alamettir. Rüyada görülen köpek bireyin kendi nefisidir. Onu boğazlamak ise nefsinin isteklerine karşı çıkmak ve onun vereceği zararlardan emin olmak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Bir Yavru Köpek Görmek

Rüyada görülen sarı yavru köpek, zayıf ve küçük bir düşmandır. Bazen de hakkınızda çıkacak asılsız sözlere, dedikodulara, bu dedikoduların hayatınızı etkilemesine, hoş olmayan durumlarla karşılaşmanıza yorumlanır. Rüyada küçük bir köpek gören kişi, önemsiz ama can sıkıcı uğursuzler yaşar ve bunun sonucunda üzülür.

Rüyada Sarı Köpek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen sarı köpek, bireyin içindeki hayvan ve doğa sevgisini yansıtır. Bu rüyayı gören kişi, doğa dostu, daima güzellik düşünen ve canlılara her zaman iyilik eden bir kimsedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara