S

Sarı Kuş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş görmek anlamı, hastalık habercisidir. Verem gibi kişiyi yavaş yavaş tüketen ve ölümcül sonuçları olabilen bir hastalığın teşhis edilmesine ve sonrasında ağır bir tedavi sürecine girileceğine alamet olan rüya, ayrılıkların ve ölüm haberlerinin de alameti olarak görülür. Sarı kuş iyiye yorulmadığı gibi, bireyin alacağı her türlü olumsuz habere, işlerin bir türlü yoluna girmemesine, para kaybı ile beraber borçların artış göstermesine de tabir edilir. İkili ilişkilerinde karşı taraftan saygı görmemek ve ne yapılırsa yapılsın sevilen bir kimseden ayrılmak zorunda kalıp, hasret çekmek ve duyulan özlem nedeni ile psikolojik olarak yıpranmak manalarına da gelir. Sarı kuş, bireyin günden güne yıpranacağı gelişmelere maruz kalacağının bir işaretidir.

Rüyada Sarı Kuş Beslemek

Kişiye zararı olduğu halde bir türlü vazgeçilemeyen alışkanlıkların varlığına ve bağımlılıklara alamettir. Alkol veya uyuşturucu madde kullanımına da alamet olan rüya, bireyin ciddi bir yardım alması gerektiği konusunda uyarıda bulunur. Evinde sarı kuş beslediğini görmek anlamı, hane içinden bir kimsenin yaptığı yanlışlara göz yumarak, o kişiyi daha sonra içinden çıkılması zor, geri dönülmesi imkansız bir yola itmek anlamına da gelir ve rüya sahibinin iyilik yaptığını zannettiği bir konuda sessiz kalarak bir başkasına zararı dokunacağını da tabir eder.

Rüyada Ölmüş Sarı Kuş Görmek

Sıkıntı veren birinden kurtulmak veya böyle bir arkadaşlığı sona erdirmek, hastalık yüzünden yarım kalan işleri bitirmek, uzun süren bir sorunu çözüp rahata ermek şeklinde tabir edilir. Kişiyi sarsacak bir haberin gelmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sarı Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Bağımlılık içinde olunduğunun sembolüdür. Kişinin bağımlı olduğu bir nesne de olabilir bir kişi de. Genellikle uyuşturucu madde, alkol veya bir kimseye aşırı bağlanma ve onsuz yaşayamama düşüncesi içinde olunduğunun, bu durumun bireyin tüm hayatını olumsuz şekilde etkilediğinin ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com