S

Sarı Kutu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Kutu Görmek

Rüyada sarı kutu görmek anlamı, bireyin alacağı can sıkıcı bir havadise veya bir işe girişeceği sırada gelen kötü haber nedeniyle moralinin bozulacağına ve hevesinin kaçacağına tabir edilir. Nişan ya da söz yapmak üzere olanlar için aileler arasında başlayan sıkıntıların gün yüzüne çıkmasıyla yapılacak törenin tarihinde değişiklik yapılacağını alamet eder. Sarı kutu almak bir sırrı saklamak, gizlemek demektir. Sarı kutu bulup, açtığını görmek anlamı bir başkasının herkesten sakladığı bir sırrına vakıf olmak ve bu kişi hakkında bilinmeyenleri öğrenmek demektir. İçi boş sarı kutu görmek anlamı ise boş yere vesveseye kapılan rüya sahibinin kendisini de, ailesini de boşa üzdüğüne, kederli hali nedeniyle işine de gereken ilgiyi gösteremediğine yorumlanır.

Rüyada Sarı Kutu Almak

Aşka düşmek, coşkulu duygular yaşamak ve hayat eşini bulmak demektir. Özellikle bekarlar için güzel bir rüyadır ki platonik aşkların gerçek olacağına, bireyin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına kılavuztir. Rahat ve özgür hissedilen, maddi, kaygılardan uzak bir hayatın habercisidir. Sarı kutu aldığını görenlerin kız evlatları olur ve bekarlarsa kısa sürede ani bir evlilik yaşarlar. Bekarlar için duygularını belli eden, saygıda kusur etmeyen, işveli, cilveli bir eşe sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kutu Bulmak

Beklenmedik bir kısmete ve bir anda muradına ermeye alamettir. Yuva kurmak ya da hayat arkadaşını bulmak anlamına gelen rüya, gelecek planlarının ani şekilde değişeceğini, güzel sürprizlerle karşılaşılacağını kılavuz eder.  Kutunun şekli bozuksa yaşanacak ilişkinin kavgalarla dolu olacağına yahut sinirli biriyle evlilik yapılacağına kılavuztir.

Rüyada Sarı Kutu Görmenin Psikolojik Yorumu

Saklanan, sahibine iletilemeyen sözler olduğuna ve rüya sahibinin birine gizli bir aşka tutulduğuna alamettir. Bu kimseye ulaşamıyor olmanın sıkıntısını ifade eden rüya, aynı zamanda ve anda hislerin ortaya çıkmasından korkulduğunu da gösterir. Sarı kutu aynı zamanda ve anda bireyin çocukluğunda yaşadığı bir korkudan dolayı sosyal yaşantısında zorluklar çektiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara