S

Sarı Taksi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Taksi Görmek

Rüyada sarı taksi görmek anlamı, tez gelecek haber, hızlı ulaşacak bir havadis anlamlarına gelir. Fakat bu havadisler her zaman iyi olmamaktadır. Sarı bir taksiye binip giden kişi, bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk sırasında hastalanır. Sarı bir taksiyi durdurmak karar vermeye, hayatınızda birtakım önemli olaylar yaşayacağınıza, önünüze çıkacak fırsatları değerlendireceğinize alamettir. Rüyada sarı bir taksiden inmek zorluktan kurtulmaya ve ferahlamaya; sarı bir taksiye binmek meşakkatli bir yolculuğa çıkmaya veya iş hayatınızda hızlı bir döneme girmenize kılavuz eder. Rüyada sarı bir takside akrabalarını görmek anlamı gurbete çıkmaya ve ailesinden uzaklaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Taksi Görmek

Rüyada görülen taksi genellikle yolculuk veya çıkacağınız kısa bir seyahattir. Taksiyi hareket halinde görmek anlamı hızla gerçekleşecek bazı olaylara işaretken; taksinin durduğunu görmek anlamı ise işlerinizde durgun bir dönem geçireceğiniz veya beklediğiniz haberin bir türlü gelmemsi anlamlarına gelmektedir. Rüyada taksiye binip gözden kaybolmak uzun bir yolculuğa çıkmak ve bu yolcuktan dönmeyip gittiğiniz yerde kalmanızdır. Rüyada taksiyi çok hızlı giderken veya hızla giden bir taksinin içinde bulunduğunu gören kişi bazı tehlikeli olaylar yaşar veya kendisini tehlikeye atar.

Rüyada Taksici Görmek

Rüyada görülen taksici insanları istekleri ile buluşturan ve iş yaşamında kişilere yol gösteren önemli bir adamdır. Taksiciye para veren kişi, böyle bir adamdan para alır veya onun sayesinde mal mülk edinir. Rüyada taksici ile sohbet eden kişi, bir haberci ile tanışır ve ondan kendisini feraha erdirecek bir kazanca ulaşır.

Rüyada Sarı Taksi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada sarı taksi gören kişi, herhangi bir yolculuğa çıkmak isteyen veya bulunduğu mekanı değiştirmeyi amaçlayan; daha çok maceraperest ve yeniliklere açık bir kimsedir. Bu rüya içinizdeki yeni yerler görme isteğinizi yansıtır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu