S

Sarı Üzüm Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarı Üzüm Görmek

Rüyada sarı üzüm görmek anlamı, hastalanmak, yaşam sevincinde azalma yaşamak anlamına gelir ancak rüyanın diğer unsurları yorumlar için son derece önemlidir. Ekşi sarı üzüm görmek anlamı, bireyin tüm neşesini bir anda kaçıracak gelişmelere, eşler arasında kırıcı sözlerin savrulacağı tartışmalar yaşamaya, mutlu ilişkilere gölgeler düşmesi nedeniyle işlerin bir müddet yoldan çıkacağına alamettir. Sarı üzüm yiyen kişiler kendilerine çok yakın birinin hareketlerinden şüpheye düşerler. Tatlı sarı üzüm yemek, kazanılan rızkın uzun süreli olacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına tabirdir. Üzümün ham olması genellikle olumsuz yorumlanırken, olgun, tatlı sarı üzüm isteklerin gerçek olacağına işaret eder. Mevsiminde görülen sarı üzüm salkımlar halindeyse bu durumda ülkede bolluk olur ve bireyin kazancı da o yıl için fazlalaşır.

Rüyada Sarı Üzüm Yemek

Mevsiminde olgun, sarı üzüm yiyenin evine dert girmez, derdi varsa yok olur. Salkımlar halinde tatlı sarı üzüm yenirse ikiden fazla çocuk sahibi olunacağına veya ikiz, üçüz evlatlara müjdedir. Tatlı sarı üzüm, malının bereketini görmek anlamı, kazancın artmasıyla moralini toplamak demek olduğu gibi, yapılan işlerde giderek büyümeye, hayal edilenden daha büyük bir işe sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Ekşi Sarı Üzüm Görmek

Ekşi sarı üzüm, tat kaçıracak, huzur bozacak, bireyin canını sıkacak her türlü habere, konuşmaya, yalanla ve iftiraya yorumlanır. Geçici rahatsızlıklara, küçük kazalara da yorulan rüya, bireyin çevresindeki insanların işgüzarlığı yüzünden zor durumda kalacağına, bu yüzden yakın çevresini bir müddet değiştireceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine alamettir. Fazla harcama yapmak yüzünden kapıya borç kağıdı gelmesi nedeniyle hanede yaşanacak tatsızlığa da kılavuztir.

Rüyada Sarı Üzüm Görmenin Psikolojik Yorumu

Karşıdaki insanı düşünme, empati kurma gibi yeteneklerin işareti olan rüya, bazı durumlarda başka kişilerin sorunlarını çok fazla içselleştirmek nedeniyle yaşanan üzüntüye de işaret eder. Kişinin hayatındaki detaylara kafa yorarken sübjektifliğini yitirdiğini, meseleleri çözerken zorlandığını da bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara