S

Sarılıp Ağlamak Rüya Tabirleri

Rüyada Sarılıp Ağlamak

Rüyada sarılıp ağlamak, desteğe ihtiyaç duyulacak bir döneme girildiğini haber verir ve rüya sahibinin sevdiklerinin yardımı ile zor durumlarla daha kolay başa çıkacağını, işindeki bozulmalar yüzünden canı sıkılsa da göreceği iyilikler sayesinde ayakta durmaya devam edeceğine tabir edilir. Birine sarılarak ağlayan kişilerin hayatlarında her daim vefalı dostları olur ve merhametli insanlarla tanışırlar. İyi şans manasına da gelen rüya,  yolunda gitmeyen işleri halledecek olmanın, maddi kaygılarla geçen günleri geride bırakmanın ve kişiyi bunaltan ne kadar şey varsa hepsinin geride kalacağının tabiridir. Bereketli bir sene geçeceğini ve tarımla uğraşanların hasat konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklarının ifadesi olduğu gibi, her türlü problemin, anlaşmazlığın geride kalacağına, arzu edilen gücü elde etmeye de yorumlanır.

Rüyada Sarılıp Vedalaşmak

Üzücü bir ayrılığın yaşanacağını haber veren rüya aynı zamanda ve anda yapılacak bir başlangıcı da ifade eder. Bu başlangıcın bireyin hem iş, hem de özel hayatında pek çok olumlu duruma neden olacağını, mertebe atlanacağını ancak bunun için bazı ödünler vermek gerekebileceğini de tabir eder. Tanıdığı kişilerle sarılıp vedalaştığını görenler başka şehir veya ülkeye taşınırlar. Rüya sahibinin ani ve hazırlıksız şekilde başına gelecek bazı değişimleri işaret ederken, bu durumlara adapte olmakta güçlük çekileceğinin de altını çizer.

Rüyada Sarılıp Öpüşmek

Anlaşmaya varmak manasındadır ve işte olduğu kadar özel hayatta da geçerlidir. Bol kazanç getiren çok mühim ortaklıklar kurulacağına ve kısa zamanda ve anda iş konusunda yüksek mevkilere gelineceğine, iyi paralar kazanarak daha iyi yaşanacağına alametken, özel hayatta bireyin her konuda iyi anlaştığı, çok iyi arkadaş olduğu biriyle evleneceğini müjdeler.

Rüyada Sarılıp Ağlamanın Psikolojik Yorumu

Yıllardır söylenmek istenen ancak bir türlü dile getirilemeyen durumların varlığını bildiren rüya bireyin sevdiği bir insana karşı duygularını açmak için çok uğraştığını ama cesaret edemediğini ifade eder. Diğer yandan her şeyi içine atmanın veya öfke duyulan durumları saklayarak biriktirmenin de işareti olarak görülür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu