S

Sarılma Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarılma Görmek

Rüyada sarılma, bireyin şansının günden güne açılacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Sarılma

Uzun zaman önce iş hayatında çok sıkıntı çekilen dönemlerin biteceğine, başarıların çoğalacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına ve edilen duaların Allah katında kabul edilmesi ile istenen her şeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada Ölüye Sarılma

Hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve uğursuzlerin sona ereceğine ve zararın günden güne telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılma

Yakın bir zaman içinde tanışılmış ve mutlu bir beraberliğe adım atılmış olan kişi ile yaşanacak bazı olaylardan ve sıkıntılardan ötürü yolların ayrılmasına, aile bireyleri ile kırgınlık yaşamaya, büyük üzüntüler ve endişeler duymaya ancak atılacak adımlar sayesinde her geçen gün daha mutlu, huzurlu ve sevinçli olmaya kılavuz eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılma

Çözülmemiş bazı sorunlar yüzünden çok zor zamanlar ve fırtınalı günler yaşanacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada Sarılmak Öpmek

Sıkıntıların biteceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com