S

Sarışın Kadın Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarışın Kadın Görmek

Rüyada sarışın kadın görmek anlamı, hastalık sahibi bir kadına alamettir. Bu rüyayı gören bireyin çevresinde hasta olan veya hastaneye yatan bir kadın bulunur. Eğer rüyada görülen sarışın kadın tanıdık birisi ise o kimsenin kısa süreli bir rahatsızlık geçirmesine, eğer tanıdık değilse bu yorumun rüya sahibin başına gelmesine kılavuz eder. Rüyada sarışın bir kadınla konuşan kişi hastane ziyaretinde bulunur. Sarışın bir kadından herhangi bir şey almak, size faydası olmayan ilim öğrenmenize; sarışın bir kadına herhangi bir şey vermek ise boş işler peşinde koşup diğer insanları da bu şekilde yetiştirmenize alamettir. Rüyada sarışın bir kadının saçlarının siyaha dönmesi, sıkıntıdan sonra ferahlamadır. Bu rüya ümit kestiğiniz yerden size ulaşacak iyilik ve nimet anlamına gelmektedir.

Rüyada Sarışın İnsan Görmek

Rüyada sarışın bir genç görmek anlamı, bazı hayalleriniz olduğunun ve bu hayallerinizden bir kısmının gerçekleşmesi imkansız şeyleri kapsadığının göstergesidir. Rüyada sarışın bir gençle evlenen kişi, hayal ettiği adamla evlenir ama bu kimse beklentisini karşılamaz. Rüyada sarışın bir yaşlı görmek anlamı, ister o yaşlı bayan isterse de erkek olsun, işe yaramaz birtakım işler peşinde koşacağınız ve çalışma hayatında bereketsiz bir dönem geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada görülen sarı renk genellikle hastalıktır. Alimlerin çoğu sarı elbise, sarı çiçek ve sarı renge sahip bir çok eşyayı hastalık olarak yorumlarlar. Bu hastalıklar ciddi de olabilir önemsiz de. Bazen de sarı renk altın paraya yorumlanır. Bu rüyayı görmek anlamı, elinize geçecek çok miktarda altına, mal ve mülk sahibi olmaya alamettir. Rüyada sarı saç, mutluluğa, neşeye yorumlanırken, sarı liralar ile dünyevi üzüntülere, başa gelecek bela ve uğursuzlere alamettir.

Rüyada Sarışın Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya bireyin dış görünüşü hakkındaki yargıları veya gören erkekse, kadınlara olan zaafı anlamlarına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com