S

Sarma Sarmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sarma Sarmak

Rüyada sarma sarmak, rüya sahibinin mükemmeliyetçi bir insan olduğuna işaret eder. Rüyayı gören bireyin işlerine çok titizlendiği ve her işini kusursuz yapmak için çabaladığı anlamına gelir. Bu durumun rüya sahibi için bazen avantaj bazen de dezavantaj olduğu yorumu yapılır. Çünkü rüyayı gören bireyin hiç hata yapmamak için çabalaması onu gereğinden fazla yoruyor demektir. Diğer yandan da büyük başarı olarak kabul edilir.

Rüyada Yaprak Sarması Sarmak

Rüyayı gören bireyin mesleği ile ön plana çıkacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına bu sayede de tüm ilgiyi ve gözleri kendi üstünde toplayacağına rivayet edilir.

Rüyada Lahana Sarması Sarmak

Rüya sahibinin çalışkanlığına alamet eder ve işinin kendisi için ilk sırada geldiğine yorulur. Bu durum rüyayı gören bireyin çevresindekiler için kendisine karşı bazen isyan nedeni olabilir çünkü kişi o kadar işkoliktir ki sevdiklerini bazen ihmal edebiliyor demektir.

Rüyada Kara Lahana Sarmak

Rüyada kara lahana sarmak, meşakkat çekmeye ve zorluk yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören bireyin yükünün artacağına, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, işindeki bereketin, ailesindeki huzurun da kaçacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Lahana Sarmak

Rüyada beyaz lahana sarmak da kara lahana sarmak gibi yorumlanır ve rüyayı gören bireyin şanssızlığı olarak kabul edilir. Rüya sahibinin umutlarını kaybetmesine ve hayal kırıklığına uğramasına neden olacak bazı olumsuz ve tatsız olayların meydana geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Lahana Sarmak

Rüyada gerek beyaz gerekse kara ya da yeşil lahana sarmak iyi değildir ve uğursuzluğa uğramaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin canının sıkılmasına, gülen yüzünün solmasına ve yolunda giden hayatının bozulmasına bu nedenle de mutsuz olmasına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com