S

Sarmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sarmak

Rüyada sarmak, şu an üstünde çalışılan bir işe sıkı sıkıya bağlanmak ve yoğunlaşmak demektir ki özelikle bir proje üstünde çalışan kimselerin istedikleri neticeyi alacaklarına alamettir. Sarılan nesnenin ne olduğu önemlidir ancak genel manada birini korumak, sahip çıkmak gibi anlamlara gelir. Rüyasında ip sardığını gören kişiler çok uzun bir yolculuğa çıkarlar. Makaraya ip sarmak genellikle iş ile alakalı konularda yapılan seyahatleri ifade eder. Rüyada sarık sarmak ulema bir kişi olunacağına, özelikle ilim irfan konusunda herkesin övgüsünü toplayacak dayanışması bilgi sahibi olunacağına alamettir. Yüksek tahsil yapmak anlamına da gelir. Rüyada yaprak sarmak ise uzun ömür demektir ve aile bağlarının kalıcılığına dikkat çeker. Kalabalık aileye, sık sık görüşülen ömürlük dostlara sahip olmak, ömür boyu yalnız kalmamak anlamındadır.

Rüyada Lahana Sarmak

Lahana sarmak hassas konularda son derece dikkatli davranan ve her zaman her işi kuralına uygun şekilde yapan rüya sahibinin bu özenli davranışlarının karşılığını takdir görerek alacağına yorumlanır. Sağlıklı geçen bir ömür kadar, uzun yıllar varlığını sürdürecek güvenilir dostlara sahip olmak manasına da gelir. Lahana sardığını gören kişiler yaptıkları işte isimlerinden söz ettirecek başarılar elde ederler ve gelirleri yüksek olur.

Rüyada Tütün Sarmak

Bazı planların hesapta olmayan nedenlerden veya bireyin inisiyatifinde olmayan durumlar sebebiyle yarım kalacağına yorulur. Kısa süreli de olsa can sıkıcı bir durumla karşılaşan rüya sahibinin yakın zaman için plan yapmadan, olayların seyrini takip ederek yaşamasının daha az riskli olacağına dair bir uyarıdır. Gelecek konusunda emin olmadan adım atmamak gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Sarmanın Psikolojik Yorumu

Terk edilme, yalnız kalma gibi korkuların zaman zaman kişiyi bunalttığını ve bu korkularla baş etmekte zorluk çekildiğini ifade eder. Genelde yakın çevresine karşı gereğinden fazla koruyucu davranmak, sevilen kişiler üstünde istemeden de olsa baskı yaratmak demektir.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com