S

Sarsılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sarsılmak

Rüyada sarsılmak, moral bozukluğuna, can sıkıntısına ve mutsuzluğa neden olacak bazı haberlerin alınacağına ya da böyle olayların yaşanacağına işaret eder. Kişinin zor ve iş konusunda kötü günler yaşayacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamanda ve andan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine kılavuz eder.

Rüyada Depremle Sarsılmak

Bazı yanlışlara düşüleceğine, itibarın sarsılacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına ve toplumdaki yerin sarsılacağına kılavuz eder. Kötü kimselerle iş birliği yapmaya, tekinsiz yollara girmeye, belalı kişilere bulaşmaya ve günah olan şeyleri yapmaya alamet eder.

Rüyada Sarsıntı Görmek

Kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu başarılı çalışmaları kıskanıp onu engellemek için arkasından kuyusunu kazan, yaptığı işleri lekeleyen, sevdiklerine zarar vermeye çalışan, başarıya giden yollarını kapatmaya uğraşan bazı kimselerin olduğuna ve bu kişiler yüzünden hem maddi hem manevi anlamda çok büyük sıkıntılar ve zor zamanlar geçirileceğine kılavuz eder.

Rüyada Evin Sarsılmasını Görmek

Aile hayatı içinde beklenen gelişmelerin yaşanmaması, çekilen sıkıntıların ve maddi sorunların büyümesi, bu durumların ruh haline yansıması ile huzurun kaçacağına ve daha önce pek görülmedik ve hiç beklenmedik olayların ve durumların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Geminin Sarsılması

Etraftaki insanlardan çok büyük zarar görüleceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada Yer Sarsılması

İş hayatında hiçbir sebep yokken bir anda durumların kötüye gideceğine, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine ve sağlık sorunları ile dolu bir döneme girileceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com