S

Sarsıntı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sarsıntı Görmek

Rüyada sarsıntı görmek anlamı, rüya sahibinin planlarında yaşanacak büyük bir soruna, türlü uğursuzlere ve bir anda ortaya çıkacak sağlık sorunlarına yorumlanır. Rüya sahibinin kariyer planlarıyla ilgili bir soruna, örneğin; işten atılmasına ya da yaptığı işlerin görmezden gelinerek kıdeminin düşürülmesine de kılavuz eder.

Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Rüyada yer sarsıntısı, kelime olarak sarsıntıyla aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin hayatında aniden ortaya çıkacak ve hayatını tamamen değiştirecek çözülmesi zor, büyük ve hayati sorunlara işaret eder. Rüyayı gören bireyin, beden sağlığının aniden bozulması ile birlikte ruhsal durumunun da bozulacağına ve bütün sorunların üst üste gelip kişiyi köşeye sıkıştıracağına kılavuz eder.

Rüyada Ev Sallanması

Rüyada ev sallanması, rüya sahibinin, ailesi içinde meydana gelecek büyük sorunlara ve hanesini terketmeyecek uğursuzlere yorumlanır. Rüyayı gören bireyin, aile fertlerinden birinin ihanet ya da hastalık nedeniyle haneden ayrılacağına ya da hanedeki huzurun hane içindeki bir kişi tarafından bozulacağına da yorumlanır.

Rüyada Ev Yıkılması

Rüyada ev yıkılması, hane içerisindeki sorunların çözülemeyip ayrılık getirmesine ve aniden ortaya çıkan sağlık sorunlarından ötürü hanede büyük bir acı yaşanacağına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağı ve bu sorundan ötürü işini kaybedeceğine de yorulur.

Rüyada Evin Tavanının Yıkıldığını Görmek

Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek anlamı, hane içerisindeki bereketin, bolluğun ve hayırlı olayların sona ermesine ve yakın bir zamanda ve anda acı olayların yaşanacağına işaret eder. Kişinin yakınlarından ya da dostlarından göreceği ihanete yorulur.

Rüyada Ev Yıktığını Görmek

Rüyada ev yıktığını görmek anlamı, rüya sahibinin, hanesindeki huzuru bozduğuna, Allah yolunu terkederek kötülüklere bulaştığına, aile fertlerini de kötü yola sürüklediğine ve sonunun hayırlı olmayacağına kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara