S

Satın Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Satın Almak

Rüyada satın almak, iki şekilde tabir edilir. Eğer satın alınan şey, hayırlı ve yarar sağlayacak bir şey ise, rüyayı gören bireyin, iş hayatında yeni açılan kapılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine çok hayırlı ve çok büyük başarılar kazanacağına işaret edilir.  Eğer rüyada satın alınan şey, pek hayırlı olmayacak ve rüya sahibine yararı dokunmayacak bir şeyse, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın almak, rüya sahibinin, ne zaman başı sıkışsa yardımına koşan, üzüntüsünü kendi üzüntüsü bilen ve kadir kıymet bilen kişilerin olduğuna kılavuz edilir. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında yaşayacağı ve büyük zarara uğrayacağı bir sorunla karşılaşacağına ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çok sevdiği ve saydığı bir arkadaşından yardım alacağına yorumlanır.

Rüyada Süt Satın Almak

Rüyada süt satın almak, rüyayı gören bireyin, aile hayatında meydana gelecek çok büyük ve güzel bir gelişmeye, evliliğe ve daha sonra doğacak olan çocuğuna ve çocuğunun çok terbiyeli, dürüst ve akıllı bir kişi olarak yetişeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak, iş hayatında gerçekleştirilecek ve çok büyük ve güzel gelişmelere yol açacak projelere girmeye ve yüklü miktarda para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Araba Satın Almak

Rüyada araba satın almak, rüya sahibinin, çok iyi, etrafındaki insanlar tarafından çok sevilen ve çok takdir edilen bir kişi olacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine işaret edilir.

Rüyada Çanta Satın Almak

Rüyada çanta satın almak, sevilen ve saygı duyulan insanlardan duyulacak kötü sözlere yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara