S

Satır Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Satır Görmek

Rüyada satır görmek anlamı, çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin korkularının üzerine giden, çalışmaktan, gayret etmekten ve hayallerine yaklaşmak için adım atmaktan imtina etmeyen ve aynı zamanda ve anda çevresine de moral kaynağı olan kişi olduğu anlamına gelir. Yiğit, mert, gönlü bol, yetenekli, zeki ve çevik bir bireyin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin olumlu düşünceleri ve yaydığı güzel elektriği yakınlarına da yayılıyor, onlara da güç veriyor demektir.

Rüyada Satırla Et Kesmek

Rüyada satırla et kesmek, aksilik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının ve işlerinin birden tepe taklak olacağına, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine kılavuz eder. Bu rüya, şanssızlık olarak değerlendirilebilir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek anlamı, rüya sahibinin hayatındaki kolaylık ve rahatlık anlamına gelir. Onu koruyup kollayan, acı gününde bağrına basıp teselli eden ve mutluluğundan da yanından ayrılmayan bir bireyin varlığına işaret eder.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüyada bıçakla elini kestiğini gören kişi, ani ve beklenmedik bir haber alacak demektir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin hiç aklından geçmeyecek bir olayın başına geleceğine yorulur.

Rüyada Bıçakla Bir Şey Kesmek

Rüyada elinde bıçakla bir şey kestiğini görmek anlamı, kısa süreli mekân değişikliği anlamına gelir. Rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından ve borçların verdiği ağırlıktan kurtulmak için biraz uzaklaşacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına tabir edilir.

Rüyada Bıçak Bilemek

Bir kişi eğer rüyasında bıçak bilediğini görürse, bu rüya onun kendine olan öz güvenine, saygısına ve kabiliyetlerinin farkında oluşuna kılavuz eder. Rüya sahibi bu sayede yapabileceklerinin farkındadır ve gücünü aşan olayların üzerine gidip hayal kırıklığı yaşamamak için son derece temkinlidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara