S

Satmak Rüya Tabirleri

Rüyada Satmak

Rüyada satmak, rüyada satılan şeye bağlı olarak farklı şekilde tabir edilir. Eğer satılan şey hayırlı ise çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına ve iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet eder. Eğer rüyada satılan şey hayırlı bir şey değilse sorun yaratacak ve rüyayı gören bireyin üzülmesine sebep olacak olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve iş hayatı içinde maddi olarak çok zarar edilecek bir duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Satmak ve Satın Almak

Rüya sahibinin, rüyada sattığı ya da satın aldığı şeyin durumuna bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır. Satılan ve satın alınan şey hayırlı ise hayatında ve sosyal hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine kılavuz eder.

Rüyada Hurda Satmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da aile hayatında kendisi için çok değerli olan ancak şu anda geçmişte kalmış bir olayın tekrar önem kazanacağına ve bu sayede rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına ve çok büyük berekete kavuşacağına tabir eder.

Rüyada Ev Satmak

İş ile ilgili sorunlu bir döneme girileceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, aile hayatının bozulacağına ve üzüntülü olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Araba Satmak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok geri planda kaldığına ve gerektiği kadar atak olamadığına, bu yüzden insanlar tarafından sürekli eleştiri yağmuruna tutulacağına işaret eder.

Rüyada Altın Satmak

Uzun zamanda ve andan beri yaptığı iş ile ilgili sorunlar yaşayan rüya sahibinin, yapacağı işlerde kazancını etrafındaki insanlar ile bölüşeceğine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com