S

Savaş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek anlamı tek şekilde değil birkaç şekilde birden tabir edilir. İki ulusun birbirine karşı savaştığını görmek anlamı viral ya da insandan insana kolaylıkla geçecek ve toplum içinde kolaylıkla yayılacak olan enfeksiyon hastalıklarına veya kötülük olacağına ve insanların çile çekeceğine işaret eder. Halkın devletin başındaki yöneticisine karşı savaşması ya da isyan ederek ayaklanması o ülkede etiketlerin düşerek, alım gücünün artması sonucunda bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder.

Bir halkın kendi arasında birbirleri ile savaştığını görmek anlamı rüyanın tam tersine o ülkeye huzur ve barış geleceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına kılavuz eder. Ve rüyasında düşmanına karşı cenke girdiğini gören bireyin ailesine faydası olan, dini bütün biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek

Rüyada yangın yerine dönen bir savaş meydanı görmek anlamı iyi değildir. Kötü ve üzücü şeyler yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek anlamı farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada askerin savaş nedeni ile hazırlık yaparak organize olması hurafeye inan kişilerin olduğuna lakin sayılarının kayda değer olmadığına, askerlerin az olması galibiyet elde etmeye, ülkesine asker girdiğini görmek anlamı o yerde yağışın bol olacağına kılavuz eder.

Rüyada Silahlanmak

Rüyada silahlandığını görmek anlamı çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatındaki tüm engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Rüyada savaş uçağı görmek anlamı iyi değildir, gerçek bir savaşa ve onun ön hazırlıklarına işaret eder.

Rüyada Havan Topu Görmek

Rüyada havan topu görmek anlamı rüyanın niteliğine göre tabir edilir. Rüyada düşman tarafından havan topu atılması vatan topraklarını müdafaa etmeye ve din üzerinde ilim görmeye işaret eder. Rüyada Müslüman bir ülkenin kalelerinden birine havan topu atılması İslamiyet ’in karalanmasına kılavuztir.

Rüyada Savaşa Gitmek

Tartışmalı veya kavgalı olunan kimselerle yüzleşmek, üzerine atılan iftiralardan kurtulmak adına savunmaya geçmek, düşmanların oyunlarını bozarak onları yenilgiye uğratmak demektir. Savaşa giden kimse bugüne kadarki sakinliğinin aksine daha cesur adımlar atar ve gücünü herkese kanıtlama fırsatı bulur. Ciddi bir rekabetin söz konusu olduğu iş alanında çalışmak, kendine piyasada yer edinmek için strateji geliştirmek, mevcut işi büyütmek için başkalarıyla işbirliği yapmak ve kurnazca, akıllıca davranmak manasına gelir.

Rüyada Savaşmak

Canını dişine takarak çalışan rüya sahibinin ekmeğini kazanırken kimseye hakkını yedirmeyeceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine yorumlanır. Savaşmak aynı zamanda ve anda düşmana kafa tutacak kadar cesaret ve güç sahibi olmak, kendi imkanlarını seferber ederek mücadele vermek demektir. Korkusuz olmanın, yeteneklerini sergilemenin ve iktidar elde etmenin de ifadesidir.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek

Çetin ve zorlu geçen bir hayata işaret eden rüya, bireyin var olma çabalarının sonuç vermesi için sabırlı olması gerektiğine, iş atılımları için rakiplerin ve aynı sektördeki güçlü kimselerin altında kalmamak, boyun eğmemek için doğru zamanda ve anda hareket etmesinin doğru olacağına tabir edilir.

Rüyada Savaşta Yaralanmak

Rüya sahibinin kararlılıkla çıkacağı bir yolda hesapladıklarının dışında gelişmeler yaşayacağını, moral bozukluğuyla beraber hayal kırıklığının da söz konusu olacağını bildirir. Çıkılan bir yoldan eli boş dönmek, yalan haberlerle dolduruşa gelmek ve can sıkıntısı yaşamak demektir. Özel ilişkilerde birlikte olunan bireyin yalanlarını yakalamak, hoş olmayan davranışlara maruz kalmak ve tartışmalı günler yaşamak anlamındadır.

Rüyada Savaşta Ölmek

Bir bitişin, ayrılığın habercisi olan rüya, aynı zamanda ve anda açılacak yeni kapıların müjdesini de verir. Kişinin tüm ümidini kaybettiği bir anda alacağı bir haberle yeniden ayağa kalkacağını, yakınlarının da desteğiyle moral açıdan iyi hissedeceğini, gerekli motivasyonu sağladıktan sonra hayatına kaldığı yerden devam edeceğini tabir eder.

Rüyada Düşmanla Savaşmak

Gerçek hayatta da düşmanlara ve kötü insanlarla geçecek mücadele dolu, zorlu günlerin habercisidir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşantısındaki bazı kumpaslara ve dalaverelere karşı hazırlıklı olması gerektiğini bildiren rüya, en yakın insanlara dahi planlardan bahsetmeyerek tam bir gizlilik içinde olunmasının, stratejik açıdan rahatlatıcı olacağını, önünü görmeden adım atmanın zarara neden olacağını da işaret eder.

Rüyada Savaşta Yenik Düşmek

Düşmanların eline uzun yıllar kişiye karşı kullanabilecekleri bir koz vermek ve her an tedirgin şekilde yaşamak demektir. Savaşta yenik düşen kişilerin mali durumları bozulur ve ruhsal bir bunalım yaşarlar. Kendine güvenin yitirildiği bu dönemde alınacak kararlardan kaçınmak gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Savaş Kazanmak

Her konuda şanslı olunacak bu dönemde hem gelirin fazlalaşması, hem de tüm sorunların çözülmüş şekilde rafa kalkması sonucunda rüya sahibinin ağzının tadının yerine geleceğini, sevdikleriyle beraber yapacağı kutlamalara işaret eder. Mutlu haberlerin gelmesi, hasta kimselerin şifa bulması ve işlerin her zamankinden daha iyiye gitmesi sonucu yaşanacak feraha müjde verir.

Rüyada Savaş Esiri Olmak

Bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalacak rüya sahibinin bu günlerde dostunu da düşmanını da iyice öğreneceğini, iyileştikten sonra yapacaklarını planlayacağını bildirir. Bazen uzun süren bir dinginlik ve durgunluk dönemi olarak da adlandırılan rüya, işlerde yavaşlamanın, gelirde düşmenin de alametidir.

Rüyada Savaş Çıktığını Görmek

Çeşitli dertlerin, üzüntülerin ortaya çıkacağı bir döneme haber veren rüya, hem rüya sahibinin hayatında, hem de ülkede gelişen bazı olumsuzlukların kişilerde umutsuzluk yaratacağını bildirir. Savaş çıkması karışık işlere, düşmanlarla karşı karşıya gelmeye yorumlanırken, savaşa katıldığını görmek anlamı ise inandıkları uğruna mücadele vermeye alamet eder.

Rüyada Savaş Ortasında Kalmak

Rüya sahibinin özel hayatında arada kalacağına yorumlanır. Eşi ve ailesi tarafından bitmek bilmez şikayetler duymak anlamına geldiği gibi, iş konusunda yaşanacak aksaklıkların bazı planları bozacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına kılavuztir.

Rüyada Savaş Gemisi Görmek

İktidar ve güç toplamak, iş alanını genişletmek, düşmanların ve rakiplerin önünü tıkamak, kendi planlarını harfiyen uygulama şansı bulmak demektir. Büyük işler yapmaya ve akılda kalmaya, ismini zamanların ötesine taşımaya, gelecekte de unutulmayacak insanlar arasında olmaya yorumlanır.

Rüyada Savaşta Ölenler Görmek

Bir amaç uğruna çabalayan ve hedefine ulaşmak için canını dişine takarak çalışan rüya sahibinin sonunda muvaffak olmasına ve istediği hayata kavuşacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, kendisinden alınan malları geri alacağına tabir edilir.

Rüyada Savaşta Şehit Olmak

Müsriflikten kurtulmaya, makam ve şan elde etmeye, her türlü dertten kurtulmaya, Allah yolunda ilerlemeye ve hayatını baştan sona değiştirmeye yorumlanır. Savaşta şehit olduğunu görenler hayatlarındaki her zorluğun üstesinden gelir ve başarılı olurlar. Değer görmeye, ailesinde sözüne değer verilen, sevilen biri olmaya da tabir edilir.

Rüyada Savaş Filmi İzlemek

Koşullarındaki riski ve tehlikeyi önceden sezen rüya sahibinin, rakiplerinin kendi üzerindeki etkisini zayıflatmak, düşmanların oyununa engel olmak adına bazı önlemler alacağına yorulur. Strateji geliştirmek, akıllıca davranmak ve olumsuzlukları önceden hissederek ona uygun davranmak demektir.

Rüyada Savaş Oyunu Oynamak

Tatlı bir çekişmeye yorumlanan rüya, bireyin rakipleriyle arasında akıl oyunları oynandığına, kimseye zarar vermeden işlerini yürütmeye, kolektif çalışmalar yapmaya, önemli organizasyonlarda bulunmaya kılavuztir. Savaş oyunu oynadığını görenler düşmanlarını kendi silahları ile vurur ve oyunlarını bozarlar.

Rüyada Savaşan Çocuklar Görmek

Küçük yaşta çocukların savaştığını görmek anlamı ülkenin içine düşeceği dar boğazı, çaresizliği ifade ettiği gibi, hem ekonomik, hem de toplumsal dengelerin bozulacağını gösterir. Bir müddet çekilecek sıkıntılara topyekun karşı gelmek suretiyle rahata çıkılacağını da ifade eder.

Rüyada Savaştan Kaçmak

Acizlik içinde olmak, güvensizlik nedeniyle girişkenliğini yitirmek, iş yerinde ipleri başkalarının eline bırakmak ve tüm sorumluluğu başkasının üstüne atarak kurtulmaya çalışmak anlamına gelir. Kişinin yaşadığı haksızlıklara karşı koymadığı gibi, başına gelen olumsuz durumlardan da hiçbir ders almadan hayatına devam ettiğini gösterir.

Rüyada Bombadan Kaçmak

Bulunduğu ortamdan kendisine zarar geleceğini düşünerek doğru hamleler yapmak isteyen rüya sahibinin özellikle kendisine samimiyetsiz davranan, farklı ve kötü niyetler içinde olan kimseleri hayatından çıkaracağını, planlarını ve programlarını kimseye paylaşmadan yoluna devam edeceğini bildirir.

Rüyada Savaş Silahı Görmek

Savaşlarda kullanılan silahlar görmek anlamı, donanımlı olmaya, her türlü riski ortadan kaldıracak kudrete vakıf olmaya yorumlanır. Kişinin şartlara göre düzenlediği hayatında risksiz şekilde yaşayacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Mermi Görmek

Kendisinin arkasından yapılan yanlışları, kötülükleri fark eden rüya sahibinin derin düşünceler içine gireceğine, bu kimselere zarar vermek istemeden sadece kendini koruyacak bazı tedbirler alacağına kılavuztir.

Rüyada Tank Görmek

Kişiyi önemli bir konuda destekleyecek, arka çıkacak güçlü insanlar olacağını bildirir. Husumet içinde olunan kimselerle araya girecek olan bu kişiler sayesinde rüya sahibinin çözmekte zorlandığı bir meselenin sonuna geleceğine, göreceği destekten dolayı moral bulacağına yorumlanır.

Rüyada Kışla Görmek

Kişinin yaptığı işlerle öne çıkmak istediği, kendisini kanıtlamak için çabaladığı bu süreçte bir türlü istediği sonuçları alamayacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine alamettir.

Rüyada Savaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hırslarının peşinden giden, her zorlukla pes etmeden baş etmeye çalışan, her zaman prensipli ve ideallerine uygun şekilde hareket eden biri olduğunu gösterir. Korkusuz, alabildiğine cesur yaşayan rüya sahibinin kendisi dışında, toplumdaki yanlışları düzeltmek için de uğraş verdiğine yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com